אדוה סיטבון חושפת את הבטן אחרי הלידה

כוכבת הריאליטי "חתונה ממבט ראשון", שהפכה לאימא, העלתה תמונה לאינסטגרם שבה חשפה את הבטן שנשארה אחרי הלידה. "יש לי מלא זמן לעבוד על הבטן שלי"

בימים אלה רוב האנשים טרודים בענייני הקורונה אבל ישנם כאלה שעדיין מוצאות את הרצון להעלות מודעות גם לשאר תחומי החיים. לפני שלושה שבועות כוכבת הריאליטי אחווה סיטבון ("חתונה ממבט ראשון"), ובן זוגה יונתן רונן ("כמה רחוק"), הביאו לעולם את התינוק הראשון שלהם וכעת בפוסט חושפני באינסטגרם, חשפה האמא הטריה בהלבשה תחתונה, איך השתבשו לה התוכניות בחופשת הלידה.

אחוה סיטבון צילום אינסטגרם

הפוסט של אחוה:

"לא ככה חשבתי שתראה חופשת הלידה שלי, אני מודה. להיות סגורה עם עוד ארבעה אנשים בבית, כשלכל אחד הצרכים והרצונות שלו,בלי אפשרות לצאת לנשום, לטייל. אבל ככה זה בחיים כמו בחיים את יכולה לתכנן תכניות, והמציאות מביאה איתה תמונה אחרת לגמרי. תמיד. החכמה היא, (ואת זה למדתי עם הזמן) לקבל כמה שיותר מהר את המצב החדש, לא להתנגד לו לחבק אותו ובעיקר לזרום איתו. אז היי, יש לי את יונתן כאן איתי בבית לחופשת לידה, יש זמן משפחה ובונדינג של לאיה ודניאל. יש לי זמן איכות עם אמא שלי שאני חושבת שכל חיי לא היינו כך יחד (והלוואי שהיתה נשארת פה לנצח) ויש לי מלא זמן לעבוד על הבטן שלי, שככה נראית 3 שבועות בדיוק אחרי לידה".

טל ואחוה מחתונה ממבט ראשון מסך