החגיגות של אגם רודברג לקראת החתונה

אחת השחקניות והדוגמניות היפות והמתוקות בישראל תעמוד בשישי הקרוב מתחת לחופה ובינתיים קיבלנו הצצה לחגיגות המקדימות לקראת האירוע החגיגי

אחת השחקניות והדוגמניות היפות, המתוקות והאהובות בעולם הבידור הישראלי, עומדת להינשא לבחיר ליבה , איש העסקים דור קרובינר. עד שהשניים יחליפו נדרים ויגידו "איי דו" מתחת לחופה, הם מבלים עם החברים וקיבלנו הצצה למסיבת הרווקות של רודברג ולחינה, שנערכה בבית החתן המיועד, בה חגגו השניים ואליה הגיעו מאיה ורטהיימר, מיכל הקטנה, אורנה דץ, חן אמסלם, ירדן הראל ושי לי שינדלר. רודברג וקרובינר התארסו לאחר שנתיים של זוגיות מתוקשרת והחתונה, שתתקיים בשישי הקרוב, תהיה מושקעת כמצופה ואנחנו בטוחים שמפורסמים רבים מהתעשיה יגיעו לברך את הזוג הנוצץ.
נראה כי רודברג נמצאת איתנו מאז ומעולם. מי שנחקקה בתור הלוליטה הנצחית של הביצה, החלה את הקריירה המצליחה בשנות נעוריה הודות לסוכן רוברטו שטיפח אותה והפך אותה לסטארית ועד מהרה הפכה רודברג לאחת הדמויות העסוקות שיש, שקישטה קמפיינים, שערים ותוכניות על המסך. בשלב מסוים הרגישה רודברג שהיא רוצה להתעמק בלימודי משחק ושמרה על פרופיל נמוך תוך כדי לימודיה. כיום רודברג עמוסה במיוחד, מובילה קמפיינים שמנים ובעתיד נראה אותה בסרט עתידי מסקרן, העוסק ברצח הבלתי נשכח של כוכבת הילדים ענת אלימלך ז"ל ובו היא תגלם את דמותה של אלימלך.

עד אז, קבלו את אגם המהממת בתמונות לפני החתונה:

אגם רודברג בשמלה לבנה בחינה צילום אינסטגרם
אגם רודברג צילום אינסטגרם
אגם רודברג בחינה צילום אינסטגרם
אגם רודברג צילום אינסטגרם
אגם רודברג ובעלה לעתיד צילום אינסטגרם
אגם רודברג ובן זוגה צילום אינסטגרם
אגם רודברג צילום אינסטגרם