8 טיפים להשגת הגוף של קלואי קרדשיאן

האחות של קים קרדשיאן מגלה איך הצליחה להוריד במשקל וזה נשמע דווקא שיא הכיף והקלות, אם להאמין לה. רמז: חמאת בוטנים

אמנם רובנו מכירות בעיקר את אחותה הטראשית, קים קרדשיאן, או את קנדל ג'נר, שהפכה לדוגמנית עסוקה, אבל גם קלואי היא פיגורה עם עדר מעריצות אשר צמאות לכל פיפס שהבחורה פולטת. כעת היא חשפה, במסגרת ראיון בניו יורק, איך להשיג את הגוף החטוב שלה אשר מעורר באזז בימים אלה. הקרדשיאנית הצליחה להשיל אי אלו קילוגרמים והיא זוכה להרבה תגובות חיוביות מאוהדות שמתעניינות מ הסוד בדיוק.

הטיפים שהיא נתנה לא בדיוק אמורים להפוך את חייכן אבל אם זה מה שעוזר לה לשמור על הפיגורה, מי אנחנו שנתווכח. כמובן, יעזור לכן להצטייד בגנטיקה מוצלחת ואורח חיים בריא שכולל אכילה נכונה ואימונים אבל שיהיה. מה יכול להיות רע לנסות?

הנה הן 8 הדרכים להשגת הגוף של קרדשיאן:

1. להתחיל עם ארוחת בוקר בריאה

קרדשיאן חושפת שהיא "אשת דגנים" אמיתית וחולה על שיבולת שועל. היא מנסה בימים אלה לאכול בריא יותר והיא אוהבת לפתוח את היום עם ביצים ופרגית. היא אוכלת טוב מבחינתה כי היא מתאמנת הרבה והבינה מתישהו שסוכריות גומי, אותן אהבה ללעוס, לא יעשו את העבודה.

2. לפעול כשאת מוכנה

בעברה היא שמעה הרבה על איך היא "האחות השמנה" והיא ניסתה לדבריה כל דיאטה אפשרית אבל דבר לא הצליח. מבחינתה, תזמון הוא הכל ורק כאשר היא הרגישה מוכנה נפשית היא התחילה להתאמן ולהתמיד בדיאטה. כלומר, לא תוכלי לראות תוצאות עד שבאמת תחליטי שהגיע הזמן.

3. אף פעם אל תגידי אף פעם

קרדשיאן מגלה שהיא בחיים לא האמינה שתוכל להחזיק מעמד אפילו חודש באימוני כושר אבל בסוף, לדבריה, היא ממש מצאה את מקומה.  היא אף שיתפה שאנשים גם לא ציפו לזה ממנה. כיום מכון כושר זה הבית השני והיא ממש מרגישה נוח עם התרגילים.

קלואי קרדשיאן

4. אל תתעצלי

קרדשיאן הסבירה איך היא נאלצת לנסוע רחוק רק כדי להגיע למכון הכושר הספציפי שלה, אותו היא אוהבת במיוחד ולא מוכנה לוותר עליו. מבחינתה אסור לוותר לעצמך והתמדה זה הכי חשוב. לא משנה כמה את עייפה, קומי מהכסא וסעי למכון.

5. לפתח גיבוי אימונים 

חשוב לדבריה לפתח מערכת גיבוי בצורת חבר/חברה/בן משפחה כדי שאם לפתע תתעצלי ולא תוכלי או תרצי לנסוע אז מישהו קרוב ידרבן אותך ויעזור לך להתמיד.  במקרה של קלואי, אחותה קורטני היא הבחורה שתמיד תסייע לה להגיע לאימונים בזמן אם היא נתקעת.

6. להצטייד בחטיפי בריאות לאחר האימון

קלואי אוהבת באופן אישי ללגום שייק חלבונים המורכב מעוגיות וקרם, אותם היא מערבבת עם קרח ומים. זה לא נשמע דיאטטי במיוחד אבל זה הקטע שלה והיא מרשה את זה לעצמה אחרי אימון קשה. היא גם אוהבת להתפנק עם חטיפי חמאת בוטנים. המסר הוא לא להרעיב את עצמך אחרי כושר ולדאוג "לתדלק" את הגוף אחרי ששרפת קלוריות.

קלואי קרדשיאן

7. תעשי הכל במידה

חשוב לטענתה של קלואי ללעשות כיף. היא סיפרה שהיא עדיין יוצאת לשתות, אלכוהול ולא שוקו, אבל היא מודה שזה לא כמו בגיל 21. באותם ימים לא היה אכפת לה מהגוף שלה כמו היום. עם השנים, היא אומרת, את צריכה לחשוב על גופך אבל זה לא אומר שעליך להתנזר מכיף.

8. לחגוג את התוצאות

קרדשיאן מספרת שהיא אמנם הקיאה איזה יום לאחר אימון מרוב שהיה קשה לה אבל זה "מתגמל" לדבריה. היא אומרת שבדרך כלל נשים מרגישות הכי סקסיות בערב עם שיער עשוי ואיפור יפה אבל היא עצמה מרגישה סקסית גם עם בגדי אימון ופנים מיוזעות. אם תאהבי את עצמך בכל מצב תוכלי להתאמן יותר בקלות ולא להרגיש "מכוערת" במהלך המאמץ.

אם זה לא יעזור, אז תכתבו לקלואי

צילום: עטיפת הספר שלה