6 זמרות ויוצרות במופע "תהילות"

איה כורם, ריף כהן, נטע אלקיים, מירי אלוני, ויקטוריה חנה ואיילה אינגדשט יעניקו את הפרשנות האישית שלהן לשירים אותן יבצעו בהשראת טקסטים מספר תהילים. סלונה מחלקת כרטיסים אז אל תפספסו!

אם חיפשתן מופע נשי מוזיקלי מסקרן אז בקרוב תוכלו להתמוגג מאחד כזה העונה לשם "תהילות", בו ניתן יהיה לראות 6 נשים זמרות ויוצרות: איה כורם, ריף כהן, נטע אלקיים, מירי אלוני, ויקטוריה חנה ואיילה אינגדשט. נשים אלו יעניקו את הפרשנות האישית שלהן לשירים  אותן יבצעו בהשראת טקסטים מספר תהילים.

המופע המוזיקלי, מבית מיזם 929, הופק במיוחד לכבוד חודש האשה "תהילות" יורכב מלחנים חדשים וטקסטים, שיכתבו על ידי היוצרות, כמו גם ביצועים חדשים לשירים מוכרים ("צמאה נפשי", "אל תשליכני לעת זקנה," הללויה" ועוד), הכל בעיבודים המשלבים רוך נשי, אקוסטיקה והרבה נשמה.

אנחנו מחלקות כרטיסים למופע אז מלאו את הטופס למטה ואולי תהיו בין הזוכות!

מירי אלוני

נשים רבות בחברה הישראלית קוראות תהילים. לרוב הן לוחשות את מילותיו בשתיקה, ללא קול. בנסיעת אוטובוס צפופה, מאחורי פרגוד בבית הכנסת או במרחב האינטימי, הביתי, בתפילה אישית. "תהילות" משקף חזון של חברה, שאינה מדירה נשים מן ההיסטוריה הטקסטואלית והמוסיקלית שלהן ושל עמן, חברה שוויונית וצודקת.

איה כורם

המופע "תהילות" מבקש להסיט בתעוזה את הוילון, לשים את הנשים היוצרות בחזית ולהגביר את הלחישה, לקול נשי חזק וצלול. לפני כשנתיים, מיזם 929, הזמין את כולם לצאת למסע של קריאה יומית בפרקי התנך – באתר, באפליקציה, בקבוצות לימוד ברחבי הארץ ובאירועי תרבות מגוונים. כיום הוא משמש בית למאות כותבים מכל גווני החברה הישראלית ולמעלה מ-200 אלף קוראים.

איילה אינגשטדט

החודש, מגיעה הקריאה לאחת התחנות המשמעותיות במסע – ספר תהלים. תהילים על 150 מזמוריו הינו אוסף ייחודי בתוך הספרות המקראית. הוא מביא את קולו של האדם, רגשותיו, מחשבותיו, ספקותיו ואמונתו, דרך מבע אמנותי. המיזם יקיים חגיגה של יצירה במשך שבעה חודשים, לאורך קריאת כל פרקי התהלים.

ריף

ספר תהלים הינו אוסף ייחודי בתוך הספרות המקראית. הוא מביא את קולו של האדם, רגשותיו, פחדיו, ספקותיו ואמונתו, דרך מבע אמנותי. מקומו של האדם אל מול העולם הסובב אותו, הזמני אל מול הנצחי, חומר מול רוח.

מנהלת אמנותית פרוייקט תהלים, מיזם 929 נטע דנציגר, מפיק מוזיקלי עידן טולדנו.

נטע אלקיים

המופע יתקיים במוצ"ש, 18 במרץ במרכז עינב בת"א.

לרכישת כרטיסים: http://enav.pashbar.co.il/show.php?id=5068

או בטלפון: 03-5745005

רוצות לזכות בהזמנה זוגית למופע? מלאו את הטופס ואולי תהיו בין הזוכות!