4 זוגות מפורסמים: מה אומרים הכוכבים ומה אנחנו יכולות ללמוד מכך?

האם יונית לוי ועידו רוזנבלום הולכים לחגוג חתונת כסף? סביר שאורי פפר ויעל גולדמן ייקנו בקרוב דירה? ומה ייסגר עם קוונטין ודניאלה? לא ברור אם התשובה באסטרולוגיה או במיסטיקה, אבל החלטנו לנסות בכל זאת

גילוי נאות: אני נשואה כמעט עשור ועד כתיבת הכתבה מעולם לא בדקתי את ההתאמה הזוגית ביני לבין בעלי, אבל השמועה מספרת שאסטרולוגיה היא כלי עוצמתי לזיהוי אתגרים בזוגיות ומציאת דרכי התמודדות מוצלחות, אז החלטתי להעמיק בתחום, ומה הדרך הטובה ביותר להתחיל אם לא בהצצה לזוגות המפורסמים והאתגרים שלהם?

פניתי ליסמין לבייב, שלא רק מתמחה באסטרולוגיה אלא היא גם בנומרולוגיה. היא יועצת ומתקשרת שהתגייסה כדי להבין מה הכוכבים אומרים על הזוגיות של היפים והמפורסמים. יסמין אומרת שהיא מתקשרת על סמך השם של בני הזוג ותאריך הלידה, ולא פועלת לפי מפות אסטרולוגיות קלאסיות.

קוונטין טרנטינו (27 במרץ 1963) ודניאלה פיק (21 בנובמבר 1983) – פרס בדרך?

יסמין פותחת בעובדה שמספר הגורל של קוונטין הוא 4, היא מספרת שזה מעיד על רצון עצום למשפחתיות, "אבל יש פה גם תיקון שקשור לזוגיות. אין לו יציבות או רוגע בחיים ולכן אני חושבת שדניאלה מושלמת בשבילו. היא נחתה אליו חסרת ניסיון וצעירה ממנו והיא מושלמת כמו כפפה ליד. היא מאפשרת לו לעסוק במה שהוא רוצה ולא מכבה אותו". ההתאמה הדדית, מבטיחה יסמין, שרומזת שאולי קוונטין אף מהווה עבורה דמות אב חיובית.

מספר הגורל של דניאלה הוא 8, מה שאומר שהיא מוכשרת במגוון תחומים. יסמין מספרת שדניאלה יכלה להיעזר בקוונטין לקריירה, אבל לא נראה שזה המצב מבחינתה – "אני רואה אותה אשת בית. היא כרגע עסוקה סביב הבית והמשפחה ואני לא רואה שהיא במשא ומתן או עשייה עסקית של שירה או משחק".

 • אתגרים: קוונטין צריך בטחון בזוגיות ובחומר, נראה שהוא בחוסר בטחון. "אני לא יודעת עד כמה הוא ממשיך בתחום שלו".
 • עתידות: "לקוונטין צפוי פרס שקשור למשהו כמו מפעל חיים ובהמשך אני חושבת שדניאלה תעסוק בתחום העיצוב, משהו שמביא אותה לידי ביטוי, יש לה מספרים דומים לוואן גוך".

shutterstock_1440217982 (1)

עידו רוזנבלום (16 בנובמבר‏ ‏1976‏) ויונית לוי (12 ביולי 1977) – שינוי דרסטי?

הזוגיות של עידו ויונית נראית ליסמין בלתי אפשרית: "אני רואה אותם כעולמות שלא נפגשים, כמו יום ולילה – שני קווים מקבילים שמסתדרים. אפשר לראות שהם מקבלים המון תמיכה מהמשפחה שעוזרת להם לשמר את הזוגיות".

יסמין מפרגנת לעידו: "עידו מוערך מאוד בברנז'ה. זה תחום קשה עם המון קנאה וצרות עין לקולגות, ואנשים לא רואים אותו כקולגה של קנאה, אני חושבת שיש לו המון חברים שדוחפים אותו בתחום והם יעזרו לו". היא מרימה גם ליונית, לדבריה מסתבר שהיא אדם רוחני, גם אם זה מפתיע לשמוע. היא מאוד יצירתית, נחלצת מקשיים ומתגברת על אתגרים. "היא אלופה בלמצוא פתרונות לא שגרתיים" מסכמת יסמין.

 • עתידות: נראה שעידו ייכנס לפרויקט חדש, יש סיכוי שזה שעשועון שמעורב בו כסף או פרויקט עסקי מניב. אני רואה אותו מאוד מצליח. בשנה הקרובה יונית תעבור לתפקיד חדש.
 • אתגר: בני הזוג הם הפכים מבחינת התחומים – אבל הנשמות שלהם מתאימות והתמיכה מסביב מסייעת להם לפרוח.

 

אורי פפר (28 ביולי 1975) ויעל גולדמן (29 באוגוסט 1978) – האתגרים מאחור?

"יום הלידה של אורי הוא 5, מה שאומר שקשה לו מאוד לווסת את הכעסים והמתחים הפנימיים. צריך להיות כל הזמן בתנועה וליצור דברים. יש בו אש שבוערת בו. לפי המספרים אפשר לראות שבחודש האחרון היו לאורי אתגרים – קושי עצום להרים את עצמו. בהחלט ייתכן שהקורונה היוותה אתגר. אבל החדשות הטובות הן שהוא יחזור ויעלה על הסוס. כשאומרים לאדם דינמי לשבת בבית זה מאתגר וצריך לשחרר אותו לעשות מה שהוא עושה" היא מספרת, בעודי מהנהנת וחושבת על אתגרי הקורונה שהקשו עלי (ועל עוד מיליונים בעולם).

 • אתגרים: רואים שבחודש האחרון היה לאורי ויעל מאוד קשה, אבל עכשיו הזוגיות במגמת שיפור.
 • מקצועי: אפשר לראות שאורי יהיה מעורב בתחום מקצועי חדש ומתפתח בעתיד.
 • עתידות: רואים שבאוגוסט הזוגיות של יעל ואורי תשגשג ואולי הם אפילו יקנו בית חדש.

יעל גולדמן ואורי פפר בפסטיבל קאן. צילום: יח"צ

אלירז שדה (18 בדצמבר 1982) ואילנית לוי (7 ביולי 1982) – ילד + הצלחה בחו"ל מעבר לפינה

יסמין אומרת שלאלירז יכולים להיות אתגרים – "הוא אדם מאוד מוצלח וטוב בתחומו. מספר 9 ביום הלידה רומז שהוא תקשורתי. אבל זה יכול להיות גם משהו שעלול להזיק לו – מילה אחת לא נכונה עלולה לפוצץ הסכמים עבורו. רואים שאלירז פוליטקאי טוב שנחלץ מכל צרה כמעט"

היא מתרשמת מאילנית ומספרת שהיא אישה עם "שמירה משמים – עם תאריך הלידה 07.07 ברור שהיא מחוברת לרוחניות" והיא רואה אצלה "חזרה לשורשים – לא בהכרח חזרה בתשובה". יסמין אומרת שאילנית מאזנת את אלירז ושיש להם זוגיות מנצחת.

 • אתגרים: האגו עלול לעמוד בדרכו של אלירז והוא צריך להתעלות על עצמו. "אני רואה אותם זוג מאוד יציב והקשיים מאחוריהם. זה חיבור של אש מאלירז שבמזל קשת ומים מאילנית שהיא מזל סרטן. זה עוזר מאוד שאילנית מוותרת ויודעת ללכת בין הטיפות – הייתי ממליצה לה אפילו קצת למתן את זה ולא להקריב יותר מידי מעצמה"
 • מקצועי: צפויה לאלירז ואילנית הצלחה שקשורה לחו"ל. אלירז בפן עסקי, אילנית בפן של הנחיית תכנית עם זיקה חו"לית.
 • עתידות: סיכוי גבוה לילד ב-2021. "נראה שאילנית סגרה את הבסטה אבל חשוב לה לחזק את הקשר עם אלירז; היא טוטאלית בזוגיות הזו ולמרות שהיא אימהית, היא בתנופת עבודה ולא בהכרח היתה רוצה בעצמה עוד ילד"

 אילנית לוי ואלירז צילום אינסטגרם

מה אפשר ללמוד מהמפורסמים כדי לשפר את הזוגיות שלנו?

 • איזון: יסמין התמקדה בעובדה שבני הזוג מאזנים אחד את השני. זה טבעי ובריא לזוגיות.
 • עזרה מבחוץ: יסמין חושבת שהזוגיות של עידו ויונית מרוויחה המון מעזרה חיצונית. נראה שזה שווה את זה!
 • תקופות: יסמין מדברת על תקופות שונות ואתגרים אחרים שצפים בהן, החכמה היא לנווט את הזוגיות בצורה שמותאמת לאתגרים הרגעיים ולראות מעבר לאופק.
 • פרופורציות: קצת מעודד להבין שגם אם הייתי יפה כמו אילנית או עטורת פרסים כמו קוונטין, לאיש אין תעודת ביטוח לזוגיות ושכולנו יחד באתגרים שצצים מעת לעת. לחיי האהבה!

תוכלו להצטרף לקבוצה של יסמין בפייסבוק "בין עולמות" כדי להתייעץ ולקבל עוד מידע מהכוכבים ומעבר להם.

מיכל אברמוביץ
"חיה טוב" הוא שמי השני. אני לא רק אוהבת ליהנות מהחיים הטובים, אלא גם לכתוב עליהם.ביתר הזמן אני כותבת תוכן שיווקי לעסקים ואמא ל-2.