סורי קרוז רוצה את אבא

דיווח: סורי, בתם היחידה של טום קרוז וקייטי הולמס, לא נמצאת בקשר עם אביה בשנים האחרונות. "היא זקוקה לאהבתו", מספר מקור. את טייטל "אב השנה" הוא כבר לא יקבל

"איפה אבא?", שואלת סורי, בתם היחידה של טום קרוז וקייטי הולמס, אם להסתמך על הפרסומים האחרונים מעבר לים. עברו 5 שנים מאז שהשחקן ובתו נצפו מבלים זמן איכות ביחד. הריחוק של כוכב "משימה בלתי אפשרית" מבתו, מטריד את סורי בת ה-11 שמתגעגעת אליו. אכן, היו ימים בהם הפפראצי תיעד את קרוז מחזיק את בתו על הידיים אבל הם חלפו ואנשים רבים טוענים שהניכור שהוא מפגין כלפיה נובע מהשתייכותו לכת הסיינתולגיה, שלכאורה מונעת מחבריה להיות בקשר עם כל מי שאינו חולק את אותן אמונות.
בשנים האחרונות קרוז שמר על פרופיל נמוך בכל הקשור לחייו האישיים. קרוז הקדיש את זמנו לשתי אהבותיו היחידות: הכנסייה הסיינתולוגית והקריירה שלו. תמו הימים בהם קיפץ מאושר על הספה של אופרה וינפרי והיגג על אהבתו חסרת הגבולות לאשה לצדו. בעוד שגרושתו, הולמס, פיתחה זוגיות  עם ג'יימי פוקס, שמו של קרוז לא נקשר לאף אחת מאז הפרידה והוא בעיקר עובר מסרט לסרט. ניתן לראות אותו בעיקר מבצע פעלולים מסוכנים וקופץ מעל גגות והליקופטרים.

קייטי הולמס וטום קרוז צילום: Photo by Evan Agostini/Getty Images

התמונה האחרונה, בה צולמו ביחד, הייתה ב-2012 כשקרוז לקח את סורי לפארק המים של דיסני בפלורידה ומאז קול ודממה. "סורי בגיל בו היא זקוקה לאהבת אביה", סיפר מקור בתקשורת. "כל ילדה במצבה הייתה מתחילה לתהות למה אביה לא רוצה לראות אותה". אותו מקור חושף שסורי ניסתה ליצור קשר עם קרוז, מתוך רצון לשוחח עימו או לבקר אותו אבל הוא לא מגיב".
ניכר לעין עד כמה הולמס מנסה להרעיף על בתה חום ואהבה, אולי גם כדי לחפות גם על היחס הקר של קרוז. לא ברור מה יודע קרוז על בתו מעבר למה שמתפרסם בצהובונים, כמו כמה שהיא שהיא תלמידה טובה שאוהבת לרקוד ולבקר בתיאטרון. שום דבר מסעיר.

סורי קרוז וקייטי צילום: Theo Wargo/Getty Images for iHeartMedia

קשה להאמין שקרוז יעדיף את הסיינתולוגיה על פני היורשת שלו אבל זאת התמונה שמצטיירת כבר זמן רב. ועדיין, אין לנו קצה של הבנה על מה שבאמת מתחולל שם בינו לבין בתו. גם יחסיו עם גרושותיו המפורסמות, הולמס וניקול קידמן, נותר עמום וסודי. שתי הנשים סירבו לדבר על החיים לצדו ושמרו על שתיקה בכל הנוגע להתנהלותו המוזרה. אולי הן פוחדות להסתבך עם אחד הכוכבים העשירים בעולם ולמצוא את עצמן מתקוטטות איתו בבית משפט ואולי הן מראש ידעו לאיזה עולם הן נכנסות ברגע שפיתחו קשר רומנטי איתו.
עד היום היו אינספור נסיונות מצד התקשורת לחשוף מה באמת פירק את יחסיו של קרוז עם קידמן והולמס אבל חבל שבתו נקלעה לסיטואציה האומללה הזאת בה הסיינתולוגיה מפרידה בינה לאביה.