תמונת הפרגון של אדל לשחקנית אמה סטון

מילא לזכות בפסלון האוסקר, בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר אבל לקבל גם פוסט מפרגן מהזמרת אדל כשהיא ללא איפור? אם זו לא הצלחה אז אני לא יודעת מה כן. לראות ולהאמין באחוות נשים

בחורה עם מחשב נייד

פרגון אזו לא מילה גסה, במיוחד כשזה מגייע מאחת הזמרות המצליחות בעולם, אדל. הבחורה הזו רגילה להחמיא לאחרות, עד כדי כך, שהיא כמעט לא לקחה את הפסלון בפרס הגראמי כי האמינה שהוא הגיע לביונסה. והנה, הזמרת הבריטית העלתה לרשת מחווה ממיסת לב עבור השחקנית זוכת האוסקר, אמה סטון. התצלום הזה, שמציג את אדל ללא איפור בשחור לבן, גרף יותר ממיליון לייקים.

לצד התמונה כתבה אדל "אה, אמה" ו"מונלייט, מזל טוב, כל כך כל כך נפלא". לא הטקסט הכי מושקע אבל כל מילה בסולם אדל שוה לא מעט כסף והיא לא צריכה להוסיף. כן, לזכות בפוסט כזה שווה הון ואם אמה סטון שמחה על קבלת הפסלון המוזהב, היא קיבלה סיבה הרבה יותר מרגשת להמשיך ולעשות את מה שהיא עשה: סרטים. לא רבות השחקניות שזכו לכבוד מכוכבת אחרת ותמיד נחמד לראות את החיבוק הווירטואלי בין שתי סופר סטאריות.

התגובות היו, כמצופה, חמות ולבביות במיוחד. גולשים אהבו לראות את אדל טבעית, אותנטית ובעיקר – עם שמלה, או שזה הפיג'מה שלה? בגזרה נושמת ולא מתאמצת בעליל.  אי אפשר לא לאהוב את הבחורה. אפשר לא לחבב את המוזיקה שלה אבל ברצינות, היכן עוד תמצאו בחורות כמו הבחורה הזו? אחת שהשתן לא עלה לה לראש. מבחינתי, זו כוכבת אמיתית.

אדל באינסטגרם