תמונת החוף של סינדי קרופורד

בגיל 51 סינדי קרופורד נראית נשית מתמיד בתמונת חוף שהיא העלתה לאינסטגרם שגרף אינספור מחמאות. כן, העולם לא שייך לפרגיות בנות עשרים אלא לדוגמנית עבר לוהטות שמוכיחות שסקס אפיל זה עניין של גישה

אחת הדוגמניות האהודות עלי מהניינטיז, שרק משתבחת עם השנים, היא סינדי קרופורד. האשה שהפכה שומות לאופנתיות ומבנה גוף לא שדוף לאידיאל היופי, הוכיחה שהיא לא איבדה את זה. קרופורד, בת ה-51, הצטלמה לאחרונה ממש כמו בימי הגלאם ההם, טופלס ועם בטן על החול החמים ונראתה סקסית ונשית כמו תמיד. עם כל הכבוד לבתה הצעירה קאיה, שהפכה לדוגמנית מבוקשת, אימה היא הריל-דיל.

קרופורד מדגמנת פה "ג'ינס לאימהות", לדבריה והתמונה הקולית צולמה במסגרת נופש עם בעלה, רנדי גרבר. כמה נחמד לראות איך היא מתבגרת יפה ונראית מדהים, ממש כמו פעם כאשר הצטלמה על החוף אצל טובי הצלמים. אז נכון, סביר להניח שהיא גילתה את נפלאות הבוטוקס כדי לעזור לה להילחם נגד פגעי הזמן אבל לפחות היא לא נראית כמו ניקול קידמן חסרת ההבעה, לאחר הזריקה מנת יתר של חומר מצעיר.

המגיבים לא הסתירו את התלהבותם מהפיגורה והוסיפו שהם לא נראים ככה בג'ינס ושקרופורד נראית מהמם גם בגילה. מה שנכון נכון. בעולם שהפך נשים מעל גיל ארבעים ל"זקנות" וסוגד ללוליטות שטרם ניגבו את החלב מעל השפה, זה מחזה שאינו מובן מאליו. הלוואי ויותר נשים היו מצטלמות בכיף ומרשות לעצמן להרגיש סקסיות גם בגיל הזה. העולם לא שייך לצעירות. הוא שייך למי שמנכסת אותו אליה.

אולי יעניין אותך לקרוא:

היורשת של סינדי קרופורד

הצצה לבית של סינדי קרופורד במליבו

סינדי קרופורד על החוף

 

עם בעלה, רנדי גרבר

סינדי קרופורד עם רנדי