תמונת ההריון של אמל קלוני

אחרי שבקושי ראינו סימן לבטן גדלה, אמל קלוני העלתה לחשבון האינסטגרם את ההריון המפורסם בעולם. כן, בקרוב ג'ורג' קלוני יהפוך אב לבן לבן אחרי שנים שלא ממש היה בעניין ילדים

בחורה עם מחשב נייד

עד עכשיו בעיקר שמענו על הבטן ההריונית של אמל קלוני אבל לא ממש ראינו אותה. בהזדמנות אחת, היא הסתתרה מתחת למעיל שחור ארוך ובפעם אחרת היא פשוט התחבקה ונצמדה לבעלה ג'ורג' קלוני ולא ראינו כלום. אבל הנה, לפניכן, ההוכחה המוחצת שעורכת הדין המצליחה לזכויות אזרח אכן מגדלת בבטן תאומים. כמו שניכר לעין, קלוני עצמו, שעד לרגע בו פגש את אהובתו קיווה להישאר רווק לנצח, עומד להפוך לאיש משפחה, אב גאה ומי שבסוף קורקע בניגוד לכל הצהרותיו.

את התמונות הללו העלתה אמל, לחשבון האינסטגרם שלה ובכך היא למעשה מעניקה את האישור הרשמי שלה, כי עד עכשיו היא שמרה על שתיקה רועמת ונתנה לאימה, נינה, לברבר על מין היילוד ולפזר פרטים אישיים בתקשורת. אבל מה שבאמת מסקרן יהיה לראות איך קלוני יגיב כאשר התאומים יגיחו לעולם. ללא ספק, מדובר במהפך רציני בחייו של השחקן והבמאי, שעשה רושם במהלך רוב חייו הבוגרים, שהוא אינו רוצה אפילו לגדל אפילו ילד אחד בחייו והנה, הוא עומד לחתל שני תינוקות. לא פחות.

כעת נותרה השאלה, היכן יגורו, מאחר ואמל עובדת בלונדון, סביר להניח שהיא תשאף לגדל את משפחתה שם. לא שאני ממש מוטרדת לגבי בעיות הדיור שלהם. באמת שלא. הייתי מוכנה להיות המזוודה שלהם ולשוטט על קו לונדון-הוליווד. כאשר אתם סלבריטאים עשירים הלוגיסטיקה אינה מהווה מכשול. כסף פותר הכל, אוקי, כמעט הכל והשניים יוכלו לרכוש מטוס פרטי שיחנה בחצר. הכי בקטנה עבורם.

אם הכל ילך לפי התוכנית, השניים יהפכו להורים בקיץ הזה. נחכה להם עם הפרחים ברשת.

אמל קלוני וג'ורג'

אמל קלוני וג'ורג'