תמונות ממיסות של הנסיכים שרלוט ולואי

עד שהחתונה של מייגן מרקל והנסיך הארי תמלא את כל אתרי הבידור ולא תשאיר מקום לאף אחד, קבלו את יורשיהם של קייט מידלטון והנסיך ויליאם: שרלוט ולאי. רק איפה ג'ורג'?

אמנם בית המלוכה עסוק 24/7 סביב חתונת השנה ב-19 למאי, בה תינשא מייגן מרקל לנסיך הארי אך קיבלנו הפתעה נעימה דווקא מכיוונם של קייט מידלטון והנסיך ויליאם, בצורת תמונות מתוקות של הנסיכה שרלוט והנסיך הקטן, לואי, שצולמו ביום הולדתה השלישי. לא ברור היכן ג'ורג' היה באותם רגעים אבל נחכה לתמונות יפות שלו בבוא העת. התגובות, כצפוי, היו אוהדות כאילו הגולשים לא ראו תינוקות מעולם. כמובן שקשה עד בלתי אפשרי לזהות למי דומה לואי בשלב זה אבל אם הוא יזכיר את שרלוט אז הוא בעצם יהיה דומה למלכה אליזבת.

הצלמת המוכשרת היא לא אחרת מקייט מידלטון, שאם היא תשתעמם מכל הטקסים ואירועים בהם היא נוטלת חלק באופן פעיל, עוד תאמץ צילום כקריירה. ואם אתם מחכים לראות אותה בתמונות פוסט לידה, תוכלו לחכות לחתונה של מרקלוהנסיך הארי. אמנם היא לא תהיה השושבינה של הכלה, ולא תקבל תפקיד מוגדר אבל לפחות היא תגיע כאורחת מן המניין. היא גם תשאיר את לואי בבית ואולי בגלל זה החליטה לחלוק עם העולם תמונות ראשונות שלו. היא גם הודתה לכולם על מילות האהבה שקיבלו מאנשים רבים לרגל הולדת בנם.

הנסיכה שרלוט והנסיך לואי אינסטגרם

בחתונה עצמה לא יהיו פוליטיקאים, מאחר ומרקל והנסיך לא רוצים להעליב אף נציג פוליטי מאף זרם ולכן, למרות שבני הזוג אובמה הם חברים טובים של הנסיך, הם לא יופיעו (גם כדי לא להעליב את טראמפ) וגם לא יגיעו פוליטיקאים ידועים אחרים. עד האירוע המיוחל, קבלו את המתוקים:

הנסיך לואי אינסטגרם