"תמונות השנה" באינסטגרם 2016

אינסטגרם חושף בפנינו מדי יום תמונות מהפנטות בתחומים שונים ומגוונים והנה המועמדים המנצחים בקטגוריות המובחרות. יופי זה עניין של טעם וקשה להכריע אבל אתן מוזמנות לשפוט בעצמכן

הרשתות החברתיות כבר מזמן הפכו למקום הלוהט ביותר לצלמים חובבים, להראות את הכשרון שלהם ובינואר תתקיים תחרות "תמונות השנה", האוסקר הישראלי של האינסטגרם. התחרות, למעשה, חוזרת בפעם הרביעית עם 10 קטגוריות, מועמדים, שופטים, וטקס חלוקת פסלונים נוצץ. התחרות,  בחסות לאומי דיגיטל,הם הראשונים באינסטגרם בישראל, בקטגוריית הפיננסים עם כ-14,000 עוקבים.

את התחרות עורכת ומנהלת, כמו בכל שנה, חברת אינסטה-ישראל ואת הטקס תנחה כוכבת ה"איט גירלז", דנה זרמון. במסגרת התחרות יתמודדו עשרות אלפי תמונות, שתייגו אינסטגרמרים ישראלים במגוון קטגוריות: העריכה הדיגיטלית של השנה, תמונה השנה בטבע ונוף, תפיסת השנה, צילום הרחוב של השנה, צילום השקיעה של השנה, תמונה האופנה שעשתה את השנה, תמונה השנה בשחור לבן, תמונת האוכל של השנה, פורטרט השנה והתמונה המקורית של השנה.

כמו כן, ייבחר "צלם השנה" שיזכה בפרס כספי. הכרזה על המועמדים תהיה בסוף דצמבר ועל הזוכים יוכרזו באירוע חגיגי ונוצץ בתל אביב, באמצע ינואר 2017. אין ספק, התחרות בהחלט מציגה צלמים מעניינים ואיכותיים ויהיה נחמד לראות מי יהיו הזוכים. כמובן, הכל עניין של טעם אז אתן מוזמנות לשפוט בעצמכן. הנה כמה קטגוריות:

   מועמדים בקטגוריית טבע

עץ בטבע   ציפור   אוכמניות   פרח

מועמדים בקטגוריית שקיעה

שקיעת אינסטה   שקיעה הורסת   עץ שקיעה   שקיעה ימית

 מועמדים בקטגוריית עריכה

עץ אינסטה צלחת אינסטה עריכה אינסטה   שמש שקיעתי

מועמדים בקטגוריית שחור-לבן

שחור לבן גבר שחור לבן צל   אופל שחור לבן   גברים בג'ינס

 מועמדים בקטגוריית רחוב

צילום רחוב צילום רחוב רקע זהוב   חשכה בערפל

מועמדים בקטגוריית פורטרטים

פורטרט אינסטה   פורטרט אשה   פנים פורטרט   פורטרט חשוך

 מועמדים בקטגוריית תפיסה

גבר אינסטה

 מועמדים בקטגוריית אוכל

אבקה צהובה   גזרים   פסטה טעימה   מרק

מועמדים בקטגוריית צילום מקורי

פטריות   אשה רוקדת   חרב כוס יפה