תמונות החתונה של מירנדה קר ואוון שפיגל

חתונתם המדוברת, של דוגמנית הצמרת ומייסד סנאפצ'ט, נראתה כאילו נלקחה ממחוזות קסומים במיוחד ושמלת הכלה הזכירה את זו של הנסיכה גרייס קלי. "לא יכולתי לדמיין שמלה יפה יותר"

דוגמנית הצמרת, מירנדה קר, נישאה לאחרונה למייסד סנאפצ'ט, אוון שפיגל והשניים נראו כאילו הבליחו מהאגדות. התמונות, שפורסמו ב"ווג" האמריקאי על ידי הצלם פטריק דמרשלייה, מציגים את הזוג המאוהב בשיא האלגנטיות הפוטוגנית. קר האוסטרלית לבשה שמלת כלה בעיצובו של "דיור" בעוד ששפיגל, הנוהג להופיע בג'ינס וסניקרס, הופיע בחליפה מהודרת והיה נראה לשם שינוי כמו ג'נטלמן.

בעידן בו מפורסמות רבות בוחרות בחתונתן שמלות כלה קלילות באווירת הסבנטיז, נחמד לראות שהאצילות המאופקת, שהפגינה קר, חזרה לאופנה וגרפה שבחים. בחתונה האינטימית, שנערכה בחצר ביתם מוקף הפרחים בקליפורניה, החליפו השניים נדרים מול קומץ בני משפחה וחברים הקרובים. קר, 34, שפרצה לחיינו בקמפיינים ל"ויקטוריה סיקרט", סיפרה בראיון למגזין שהיא לא יכלה לדמיין שמלה יפה יותר.

בלוק הענוג שהציגה ביום הלבן, הדוגמנית הפופולרית בהחלט החזירה עטרה ליושנה והזכירה לכולנו את החתונה המלכותית, של הנסיכה גרייס קלי עם נסיך רנייה ממונקו ב-1956.

מירנדה קר ואוון

במשך עשורים נשים מכל העולם חיקו את שמלתה הבלתי נשכחת של קלי, שהתאפיינה בהרבה בד אנין וחלק עליון סגור, כאשר הדגש היה על הפרטים הקטנים בעיצוב. השיק הנסיכותי בהחלט הלם את קר, שבדרך כלל מתלבשת קז'ואל. "היה לי הרבה פאן בכל הקשור לאופנה", שיתפה קר. "הייתי פעם יותר פרועה, חופשייה ובוהמיינית אבל בשלב זה בחיי, סגנון הלבוש שלי יותר סולידי. גרייס קלי תמיד היוותה השראה עבורי, לצד אודרי הפבורן וסבתא שלי".

גרייס קלי

חתונתם של קר והמיליארדר הצעיר (הוא בן 27), הפתיעה רבים שלא ידעו עד כמה הקשר ביניהם רציני עד שהיא העלתה לאינסטגרם תמונה עם טבעת אירוסין מרשימה. השניים, שהכירו באירוע, התחברו מיד וקר סיפרה שהוא הרבה יותר בוגר מגילו ושקשה לגרור אותו לבלות מחוץ לבית. הם התקדמו מהר בסולם היחסים ועברו להתגורר ביחד כעבור זמן קצר. הם אף קיבלו את ברכתו של האקס ואב בנה הקטן, אורלנדו בלום (שהספיק מאז הגירושים לצאת עם הזמרת קייט פרי ולהיפרד ממנה).

מירנדה קר ואוון

בחתונה עצמה נאסר על המוזמנים להעלות תמונות ברשתות החברתיות (צעד מפתיע מצד שפיגל שעשה את הונו מקונספט השיתוף) ובאמת לא דלפו תצלומים של הזוג. יש מצב שעניין הפרטיות פחות הטרידה אותם כמו העובדה שהם סגרו הסכם מראש עם "ווג". כידוע, מפורסמים רבים מוכרים את תמונות החתונה שלהם בעבור כסף רב, אותו הם נוטים לתרום לצדקה. נותר לקוות שזה היה המקרה כאן.

מירנדה קר בחתונה