שרית חדד העלתה תמונה ראשונה כאמא

הזמרת המפורסמת העלתה לאינסטגרם תמונה ראשונה כאמא וחשפה את שם בתה הבכורה. בניגוד למפורסמות הוליוודיות, האם הגאה בחרה שם ישראלי, יפה וסולידי

הזמרת שרית חדד הביאה לעולם את בתה הבכורה בערב ראש השנה, סמוך ליום הולדתה ה-39 ולאחר כמה ימי התאוששות, האם הגאה העלתה לאינסטגרם תמונה בה היא מחזיקה את כף ידה של היורשת ("נויה של אמא"). עוקביה הרבים לא נותרו אדישים (אין דבר שמביא יותר לייקים מתינוקות) והשאירו תגובות מחממות לב. לצד התמונה המרגשת חדד חשפה את שם התינוקת: נויה. בניגוד לכוכבות הוליוודיות רבות, שבוחרות שמות מטופשים והזויים חדד בחרה שם יפה, ישראלי וסולידי.

ההריון של חדד עורר הרבה באזז ברשתות החברתיות ורבים ניסו לדלות פרטים על זהות האב, ללא הצלחה. חדד, שאינה נוהגת לחשוף פרטים אישיים מחייה, שמרה על שתיקה ולא נידבה מידע אינטימי ורק חשפה כמה היא מאושרת להפוך לאמא. כהרגלה, היא התחמקה באלגנטיות משאלות פולשניות. מעריציה של חדד, העוקבים אחריה כבר שנים רבות, מאוד שמחו לגלות שהיא בהריון ופירגנו לה במהלך כל החודשים, בהם היא המשיכה להופיע על במות. שיהיה לשתיים רק בריאות ואושר. זאת בהחלט הדרך לפצוח בשנה חדשה.

שרית חדד תמונה