שרית חדד בהריון ראשון

אחרי אינספור שמועות בעולם הבידור, אחת הזמרות המפורסמות בישראל נמצאת בהריון ראשון בגיל 38 ותהפוך בקרוב לאם טרייה. מזל טוב לסינדרלה!

אחת הזמרות האהודות בישראל, שמתחזקת קריירה מפוארת כבר יותר מעשרים שנה, נמצאת בהריון ראשון ומרגש ובקרוב היא תביא לעולם בן בכור. בסביבתה של שרית חדד אישרו את המידע המשמח. המנטורית של "דה וייס" לא ממש הרחיבה עד היום על חייה האישיים והיא בעיקר מתקשרת עם הקהל שלה דרך להיטיה לאורך השנים, כך שאיני מצפה לקבל דיווח מורחב בקרוב.

בניגוד לסלבריטאיות רבות, שחושפות בתקשורת כל פיסת מידע מחייהן, חדד טיפסה לצמרת בלי לחשוף הרבה והיא נחקקה בתודעה כמכונת להיטים משומנת ששומרת על פרופיל נמוך. מה שכן, היא בהחלט ההוכחה החיה שלא צריך להיות מחוברים לרשתות החברתיות על מנת להצליח. אני מניחה שעוד נראה לא מעט תמונות פפראצי של הכוכבת, עם הבטן ההריונית שלה.  בינתיים מגיע לה מברוק ענק על כך שהיא הצליחה לשמור על ההריון בכזו סודיות. ועוד במדינה הקטנה שלנו. הכי ביונסה שיק, רק בלי הגלאם.

אולי יעניין אתכן:

ביונסה בהריון עם תאומים

כך בישרה גל גדות שהיא בהריון שני

לא אתפלא עם מנהלה האישי, אבי גואטה, החתים את כל חבריה ובני משפחתה על הסכם שתיקה סביב הנושא, רק כדי להמם אותנו באמצע החג. אז קבלו אותה חוגגת את פורים ובגדול, כפי שתועדה בחשבון האינסטגרם של לילך:

שרית חדד בהופעה

שרית חדד בהריון