שמלת הקטיפה הקצרה של ביונסה

הכוכבת ההריונית הופיעה בשמלת מיני שחורה וצמודה מקטיפה והוכיחה שאין באמת חוקים לנשים עם בטן גדלה. מצד שני, ההופעה הזו נראית קצת זולה ועמוסה אז כן, גם הכוכבת מספר 1 בעולם הבידור לפעמים מפספסת

בסך הכל מחבבת את ביונסה. נתעלם מהעובדה, שסגנון הלבוש שלה מועתק לא מעט מג'ניפר לופז לאורך השנים, ונתמקד בכך שאין עוד כוכבת בעולם שיכולה לגרוף את כמות הלייקים שהיא מקבלת על פוסט בודד באינסטגרם. היא מגה אימפריה. הכל יכולה. אחת שתשים עליה סמרטוט ותזכה לשבחים ומחמאות. בעוד שרובנו ניראה באאוטפיטים שלה כמו פרחות מגיהנום, ביונסה תיחקק על ידי כתבי אופנה כבעלת גלאם ושיק.

הפעם הזמרת הבליחה בתוך שמלת מיני שחורה וצמודה שהבליטה יפה את הבטן הגדלה. היא תיאמה להופעה הזו גם מגפיים עד הברך א לה ג'וליה רוברטס ב"אשה יפה" והוכיחה פה שאין חוקים לנשים הריוניות ושלא צריך ללבוש שק קמח כדי לשרוד 9 חודשים בכבוד. כעם כל הכבוד, ההופעה הזו לא הרשימה אותי במיוחד ולמרות שביונסה היא ביונסה, היא נראית פה קצת פרחית.

את ההופעה הזו לבשה ביונסה ביום הולדתו של אביה החורג, ריצ'רד לוסון באל.איי, לצד אימה טינה לוסון ועוד רבים וטובים. הלוק, בהשראת הניינטיז, הזכיר לנו ימים רכים וקטיפתיים אבל כאמור, משהו לא עבד. השרשרת מקדימה עם העגילים זה לגמרי אובר-קיל והייתי מנסה להפחית את אפקט ה"וואו" פה. הכל קצת טו מאץ' לטעמי, אבל מכל התמונות הללו בעיקר בא לי לקנות בגד מקטיפה. כחולה.

אולי עוד יעניין אותך לקרוא:

השמלות היקרות של ביונסה ובתה

3 טריקים עם מסקרה מהמאפר של ביונסה

10 הוכחות שביונסה מעתיקה את הסגנון של ג'יי לו

ביונסה בשמלת מיני

שמלת מיני ביונסה שחור

ביונסה מיני קטן