שמישהו ימצא כבר עבודה לדיוויד בקהאם

כוכב הכדורגל הבריטי כנראה מובטל וחסר מעש ומעסיק את עצמו בפוייקטים יזומים כמו הרכבת טירת דיסני המורכבת מאלפי חלקים עבור בתו ליום הולדת

הוא אולי נחשב לאחד הכדורגלנים המפורסמים בעולם אבל בימים אלה דיוויד בקהאם נראה בעיקר כמו מובטל עם עודף זמן. בכל זאת, אנשים עובדים לא ממש מוצאים זמן לבנות טירת דיסני המורכבת מאלפי חלקי לגו (או דואגים להוסיף קעקוע חדש כל שבוע) אבל האיש הפתיע את בתו הארפר לכבוד יום הולדתה ה-6 עם היצירה המוגמרת. מילותיו המדוייקות היו:

"זהו, סיימתי. מישהי הולכת להיות מאוד מופתעת מחר".

דיוויד בקהאם

כן, פרס "אב השנה" כנראה יוענק לו על ידי הממלכה הבריטית בקרוב כי לא בכל יום אנחנו זוכים לראות מחווה מרשימה בסדר גודל כזה. הוא יכול היה לרכוש לבתו כל דבר על הפלנטה אבל העדיף להשקיע דם, יזע ודמעות במשך כמעט שבוע רק כדי לשמח אותה. בקהאם כנראה העלה את התמונה לחשבון האינסטגרם שלו כדי שנאמין לו שהצליח לסיים את פרוייקט חייו.

הוא אף תיעד את תהליך העבודה והעלה כמה ימים לפני שסיים פריים שלו בו רואים אותו שובר את הראש מול כל החלקים וחוברת ההוראות.

דיוויד בקהאם משתזף

לצד התמונה ההיא הוא כתב:

"עמוד ראשון של טירת דיסני. 4,000 חלקים, 490 עמודים של הוראות. אני מבולבל ונפעם".

עוקביו הרבים לא התרשמו רק מהטירה (אנחנו נותנים לה חצי שעה עד שתקרוס ברגע שבתו נוגעת בה) אלא גם מתספורתו החדשה. היו כאלה שהשוו אותו לקורט קוביין, סולן "נירוונה" (באמת לא ברור איך). אם אתם זוממים על מתנת יום הולדת דומה לילדיכם אז נגלה שהטירה עלתה £299.99.

דיוויד בקהאם עם בתו