שלומית מלכה מהפנטת בפרסומת לבושם

הדוגמנית המצליחה מככבת בפרסומת לבושם החדש של בית האופנה הבינלאומי, רוברטו קוואלי ונראית נשית, מהפנטת וקסומה במיוחד. נו טוב, חשבתם אחרת?

הדוגמנית שלומית מלכה מככבת בפרסומת החדשה לבושם "פלורנס", מבית האופנה של רוברטו קוואלי ונראית כצפוי, הורסת במיוחד. אל תצפו לעלילה מורכבת במיוחד: אשה וגבר מטיילים בגינה מוארת במיוחד (כן, כריסמס באוויר) ונפגשים באמצע הדרך. האווירה רומנטית, הקסומה והמסתורית היא כל מה שהיתם צריכים כדי להשתכנע שהבושם הזה ישנה את חייכם (בינתיים הוא בעיקר שינה את חשבון הבנק של מלכה לטובה).
עבור היפיופה הישראלית, שכבר קטפה כמה קמפיינים ושערי מגזינים יוקרתים בעולם, מדובר בהישג משמעותי בקריירה. פרסומת לבושם של בית אופנה מוביל נחשב לקרם דה לה קרם ורק מעט דוגמניות זוכות לכבוד הזה. תחשבו על ריהאנה שכיכבה בסרטונים הנפלאים של "דיור" או גל גדות ל"גוצי" ותבינו שמלכה עלתה מדרגה. המעצב האיטלקי, רוברטו קוואלי, נחשב לאוהד ישראל ובעבר עבד אצלו המעצב המוכשר ויקטור בלאיש (שעיצב את שמלת הכלה של מלכה). כמו כן, קוואלי נמצא בקשר ידידותי חם עם השחקנית מורן אטיאס.
[youtube Zxnn_uoSwHs]
למלכה יש יופי נגיש, חם, אקזוטי, טבעי וכזה שלא מאיים על נשים. היא ליהוק מוצלח לפרסומות מסחריות (פוקס) באותה הצלחה כמו לקמפיינים יוקרתיים (תכשיטי פדני). בעידן של היום, חברות רבות מחפשות דמות נשית שתייצר חיבור מהיר עם קהל היעד ולמלכה יש את היכולת הזאת. לא ברור עד כמה היא שואפת לטפח קריירה בינלאומית כי בסופו של דבר, כדי באמת להצליח בתחום צריך לחיות בחו"ל.
כעת מלכה חיה עם בעלה, השחקן יהודה לוי, בישראל ולזגזג על קו תל אביב-ניו יורק אינו פשוט. מבחינת הקריירה שלה, היה עדיף שתחיה מעבר לים כמו חברתה הטובה, דוגמנית "ויקטוריה סיקרט", שרה סמפיו שמצליחה בטירוף. בינתיים תענוג לראות את מלכה מצליחה מפה. שרק תמריא!
שלומית מלכה פרסומת
שלומית מלכה פרסומת
שלומית מלכה קוואלי