שירי מימון בהריון שני

שופטת "אקס פקטור" העלתה תמונה מקסימה לצד בנה לאינסטגרם ובישרה על כך שהיא בחודשים הראשונים של הריון שני. כן, ככה פותחים את 2017. שיהיה מזל טוב!

תזמון זה הכל בחיים, תשאלו את הזמרת שירי מימון שבישרה בערב הסילבסטר, לכל עוקביה על כך שהיא נמצאת בחודשים הראשונים של הריון שני. מימון לא הייתה צריכה להרחיב במילים, התמונה שהעלתה לאינסטגרם אמרה הכל ועדיין, היא הוסיפה: "מתנה נפלאה לשנה שתהיה..". בפריים הכוכבת עומדת לצד בנה ומבינים, לפי הבטן הקטנה שבולטת מבעד לשמלה השחורה והצמודה, מבינים ש-2017 תהיה מרגשת במיוחד עבורה.

שופטת "אקס פקטור" נשואה ליוני רגואן ובעוד כמה חודשים היא תלד אח או אחות לבנם הקטן, איתי, שעוד מעט יחגוג יום הולדת 4. ללא ספק, להכריז על הריון דרך תמונה ברשת החברתית, הפכה לטרנד פופולרי בקרב סלבריטאיות. בדרך זו הן מקדימות תרופה למכה, שולטות על אופן העברת המידע ומונעות מעדר של פפראצי לרדוף אחריהן עבור תצלום בודד.

לא מזמן גל גדות, וונדרוומן עבורכן, העלתה גם תמונת הריון פוטוגנית, לצד בעלה ירון ורסנו ולפני כמה ימים הייתה זו הדוגמנית אסתי גינזבורג ובעלה עדי קייזמן, שהעלו תמונה מקסימה משלהן. בקיצור, שווה לשריין לכולן קומה אחת ביחד ולחסוך לצלמי הפפראצי את תמונות הלידה.

שירי מימון באינסטה

 

צילום: מחשבון האינסטגרם של מימון