שחררו את החבילה של מדונה!

הזמרת זועמת על חברת השילוח "פדקס", שלא משחררת את החבילה ותגובתה של נציגת השירות, שלא ממש זיהתה את הכוכבת, הפכה ויראלית ברשת. אופס!

גם מדונה מתקשה להתנהל בעולם המטריאליסטי שלנו, מתברר. לפעמים להיות הזמרת המפורסמת בעולם לא עוזר בענייני הבירוקרטיה הקטנים של החיים. השבוע היא העלתה תמונה של עצמה לטוויטר ופנתה לחברת השילוח "פדקס" בעניין החבילה שלה שלא הגיעה למעונה. לצד התמונה, שצולמה במטבח שלה (בה היא נראית עייפה וזועפת), היא צייצה: "כשמתווכחים עם פדקס כל השבוע ומבהירים שכן, אני מדונה והם עדיין לא משחררים את החבילה". היא הוסיפה האשטאג  ואמוג'י של סמיילי עצוב. אכן, טרגי.

בחברת השילוח כנראה מעדיפים להאזין לביונסה, אחרת אי אפשר להסביר איך נציגה שלהם בשם ג'ולי ענתה לה כמו רובוט אדיש וביקשה שתעביר להם את הכתובת והמספר. תגובתה הפכה ויראלית ברשת וכ-7,000 גולשים שיתפו את הציוץ ההיסטרי (שגרף יותר מ-29 אלף פעם). להיטה של מדונה "מי הנערה הזו?" בהחלט יכול להתנגן ברקע האייטם הזה.

מדונה במשקפיים

לא ברור אם ג'ולי כבר הבינה שהפכה לבדיחת הרשת אך ניתן לשער שהיא כבר לא תמהר להגיב לפוסטים הנוספים של מדונה. מחברת פדקס טרם נמסרה הודעה בעניין וניתן להניח שמישהו כבר הבהיר להם שמדובר במלכת הפופ ולא במתחזה. הסיפור הזה משעשע ומזכיר לנו שגם כוכבות ענק נתקלות בקשיים של בני תמותה רגילים ושחלקם יושבים ממש ברגעים אלה, בפינה, בחושך וממתינים שבוע למשלוח שלהם.

הנה כמה מהתגובות שעלו ברשת:

 

מדונה מם

מם מדונה

מם מצחיק

מם ג'ולי

מדונה פדקס