רומר ויליס: "כבר חצי שנה אני נקייה משימוש בסמים"

בתם הבכורה של ברוס וויליס ודמי מור העלתה פוסט לפייסבוק ובו הצהירה בגאווה שהיא נקייה מסמים. "מעולם לא הייתי יותר גאה בעצמי מאשר עכשיו"

בראשון האחרון, העלתה רומר ויליס פוסט יוצא דופן באינסטגרם שריגש את עוקביה: "אני הראשונה שאעיד על עצמי שאיני מושלמת ולפעמים אני מפשלת אבל פעם בכמה זמן אני קולעת בול. רציתי לשתף את הפוסט הזה כי אני ממש גאה בעצמי. אתמול חגגתי 6 חודשים של פיכחון".

השחקנית, בתם הבכורה של ברוס ויליס ודמי מור, העלתה לצד הטקסט גם סלפי ובו היא מצולמת נטולת איפור, טרנד פופולרי בקרב מפורסמות הוליווד. "זה לא משהו שתכננתי עבור עצמי", הוסיפה ויליס, 28. "עברתי כברת דרך ארוכה עד שהגעתי ליום הזה ומעולם לא הייתי יותר גאה בעצמי מאשר עכשיו. תודה לכולכם על התמיכה והאהבה ותזכרו להיות עדינים עם עצמכם".

כצפוי, עוקביה הרבים של ויליס הגיבו בתמיכה והשאירו לה תגובות מעודדות במיוחד כגון "כל הכבוד!", "תמשיכי כך!" והיו כמה גולשים שגם שיתפו אותה בבעיות האישיות שלהם על מנת לחזק אותה.

טלולה ויליס

זו הפעם הראשונה בה ויליס מדברת בגלוי על המאבק האישי שלה. מתברר שהמשפחה עשירה בבעיות מהסוג הזה. בעבר פורסם כי אחותה טלולה סבלה מהפרעות אכילה והתמכרות לסמים ואף אושפזה ב-2014 במכון גמילה. בזמנו סיפרה אחותה הקטנה ש"אני מתחזקת מיום ליום ושוברת את הדפוסים ההרסניים שלי".

נראה שלאחרונה פורח הטרנד לפיו מפורסמים חושפים את הבעיות שלהם ברשתות החברתיות לפני שהם יצוצו באופן לא מחמיא באייטמים רכילותיים. בדרך זו יש להם שליטה מוחלטת על הפצת המידע מבחינת התזמון והתוכן. על הדרך הם גורפים אהדה על כך שנחשפו באומץ וניהלו דיאלוג אותנטי עם מעריציהם.

דמי מור וברוס ורומר

רק לאחרונה היינו עדים לפוסט החושפני של השחקן בן אפלק, שנפתח בפייסבוק על ההתמכרות שלו לאלכוהול וסיפר איך גרושתו, ג'ניפר גארנר, תמכה בו בימיו הקשים. אולי החשיפה ברשת גורמת להם להרגיש מחוייבים לגולשים ובכך, להתמיד בדרכם החדשה. הרי, אם יחזרו לסורם, הם יצטרכו לתת דין וחשבון לכל חבריהם הווירטואלים.