קלינטון מגנה על טראמפ

בעוד דור ההורים נמצא בנתק חמור, עשתה צ'לסי קלינטון מחווה מרגשת והגנה ברשת על בארון טראמפ. מלניה לא נותרה אדישה למחווה והגיבה לה מול כל העולם

מתברר שיש לפחות דבר אחד בעולם שטראמפ וקלינטון מסכימים עליו. הגברת הראשונה של אמריקה, מלניה טראמפ, הודתה לצ'לסי קלינטון, הבת של ביל והילארי, על הציוצים שהעלתה בעקבות כתבה שקטלה את בחירת הלבוש של בנה בארון בן ה-11 ("הוא צריך להתלבש בהתאם למעמדו"). הנער ספג ביקורות קשות על מספר הופעות שלו עד כה ובעיקר על חולצת הטי שרט האדומה (עם הכיתוב "On Your Mark Tiger Shark"), אותה לבש ביום שהוריו חזרו לוושינגטון לאחר שובם מביקור בניו ג'רזי.

טראמפ הודתה לקלינטון, שיודעת על בשרה מה זה לגדול תחת אור הזרקורים בבית הלבן, על הפגנת התמיכה בבנה. בציוצים שלה היא כתבה:

"הגיע הזמן שכולם יניחו לבארון טראמפ ויאפשרו לו לגדול בשקט ובפרטיות. הוא ראוי לזה. אף ילד לא אמור להיות נושא של כתבה". 

באותה כתבה מושמצת שהרגיזה את קלינטון, המליצו לבארון לאמץ קוד לבוש אלגנטי, הכולל חליפות, חולצות גבריות ועניבות. הוצע לו גם לסרק את שיערו לפני שהוא מופיע בציבור. קלינטון, שזוכרת את ימיה כנערה שחטפה לא מעט עלבונות על הלבוש בזמנו, הרגישה שנחצה כאן קו אדום.

מלניה טראמפ , דונלד ובארון

כצפוי, הציוץ של קלינטון גרף אינספור תגובות אוהדות מכל העולם וכאשר מלניה הודתה לה, גולשים רבים התרגשו מקירוב הלבבות המפתיע. טראמפ תייגה את הציוץ עם ההאשטאג StopChildhoodBullying#, מה שהפתיע כמה אנשים שראו בכך מהלך יוצא דופן, לאור התנהלותו היומיומית ברשת, בה הוא מתנגח בכל מי שלא חביב עליו בלי לדפוק חשבון.

ללא ספק, אין שום סיבה לצפות מבארון, שלא נושא שום טייטל רשמי בבית הלבן, להתלבש לפי קוד מסויים. הוא רק נער וזה לא עניין של אף אחד הוא מופיע בחולצה פשוטה או עם חליפה. מומלץ לעם האמריקאי להתמקד בהופעות הנפלאות של טראמפ, שתמיד מפגיזה שיק אנין ומיוחד. היא מתלבשת מספיק יפה בשביל לחפות על כולם.

מלניה טראמפ ובארון

 הציוץ של צ'לסי

צ'לסי קלינטון

 

הציוץ של מלניה

מלניה טראמפ