קירה נייטלי נראתה כמו נסיכה מהאגדות

הכוכבת הבריטית האנינה נראתה כמו נסיכה אמיתית, בשמלה מבית האופנה של שאנל ואיפור דרמטי ונפלא, בפרמיירה לסרט "מפצח האגוזים" של דיסני

מזמן לא ראינו את השחקנית קירה נייטלי, שלא מרבה להופיע במדורי הרכילות אבל זכינו לקבל הצצה לעברה של האישה הענוגה בפרמיירה לסרטה החדש, "מפצח האגוזים" של דיסני, שהתקיימה בלונדון. נייטלי נראתה כאילו יצאה מאגדה: חלומית, קסומה וקלאסית להפליא. האיפור המוקפד שלה היה דרמטי ואהבנו את הקונטרסט בין עורה הלבן לשפתיים האדומות (איפרה אותה ליסה אלדריג' המעולה) שהתאים לתסרוקת האצילית, כששיערה היה משוח לאחור, מה שהבליט את תווי פניה היפים. כפרזנטורית של בית האופנה היוקרתי שאנל, נייטלי בחרה שמלה נפלאה בגווני ורוד, לבן וזהב שהחמיאו לגוון עורה ולגזרה שלה.

לא רק נייטלי נראתה נפלא, כל נשות הקאסט (אלי במבר, מקנזי פוי), הפגיזו הופעות ענוגות במיוחד שהתכתבו אחת עם השנייה. אם תהינו איך נקרא גלאם אמיתי, קיבלנו אותו במלוא העוצמה בפרמיירה הזאת. בדרך כלל הכוכבות בוחרות אמנם שמלות יפות אבל לא כאלו שממש נחקקות. נייטלי הלכה עם השיק הדרמטי עד הסוף והיה מרענן לראות אותה, לאחר שהורידה פרופיל והתמסרה בשנים האחרונות לחיי משפחה והשתתפה בפחות פרוייקטים.

בימים אלה נייטלי בוחרת סרטים בפינצטה ובכך היא לא ממאיסה את עצמה על הציבור. נייטלי היא גם אחת הבודדות שנראית באופן קבוע כמו ליידי מסרט תקופתי ומעוררת נוסטלגיה לימים זוהרים יותר, כשכוכבת נראתה כמו כוכבת. הנה כמה תמונות מלונדון, תהנו:

קירה נייטלי צילום: Gareth Cattermole/Getty Images for Disney

קירה נייטלי צילום: Tristan Fewings/Getty Images

קירה נייטלי צילום: Tristan Fewings/Getty Images

קירה נייטלי צילום: Photo by Tristan Fewings/Getty Images