קירה נייטלי ובלייק לייבלי מציגות: סטייל הריוני

בסוף השבוע האחרון שתי כוכבות הוליוודיות בעלות סטייל משובח הופיעו לאירועים נוצצים וחשפו בטן הריונית. בלייק נמצאת בהריון שלישי וקירה תהפוך לאמא בפעם השנייה

בזמן שרבים מחכים לתמונה הראשונה של הבייבי המלכותי של הארי ומייגן, שתי כוכבות הוליוודית, בלייק לייבלי וקירה נייטלי, הציגו בסופ"ש האחרון בטן הריונית בשיא הסטייל.
לייבלי הגיעה בחמישי עם בעלה, השחקן ריאן ריינולדס, לפרמיירה של Detective Pikachu, כשהיא לבושה בשמלה צהובה ואת הלוק הקייצי השלימה בתלתלים שובבים, איפור מרענן, עגילים, סנדלי סטילטו ובטן מקסימה שגנבה את ההצגה. עבור לייבלי, זהו הריון שלישי ולזוג יש שתי ילדות מתוקות (הבת ג'יימס דומה להפליא לאימה). רבות נכתב על הסטייל ההריוני המשובח של לייבלי, שלא חוששת לערבב צבעים, טקסטורות וסגנונות.

בלייק לייבלי וריאן ריינולדס צילום Mark Sagliocco/FilmMagic)

לא רק לייבלי עוררה הדים, השחקנית הבריטית קירה נייטלי הגיעה לאירוע קוקטייל של "שאנל" שנערך בפריז (היא הפרזנטורית של המותג), מלווה בבעלה, המוזיקאי ג'יימס רייטון ושם היא חשפה בטן מבעד לשמלה הרחבה, הדקיקה והענוגה של בית האופנה היוקרתי. עבור נייטלי, שנצמדת לסגנון נוח ומתלבשת אלגנטי רק באירועים נוצצים, מדובר בהריון שני והזוג מגדל בת שלא נחשפה בתקשורת. השניים מעדיפים לשמור על פרופיל נמוך ככל הניתן, בניגוד ללייבלי ובעלה שפעילים ברשתות החברתיות וחשפו את בנותיהן בעבר.

קירה נייטלי צילום Julien M. Hekimian/Getty Images for Chanel)

לייבלי ונייטלי לא הכריזו על ההריון ולמעשה, התמונות דיברו בעד עצמן. גולשים רבים התייחסו לעובדה ששתי הנשים המגה מפורסמות לא עשו אישיו מההריון, לא החזיקו את הפפראצי במתח ולא יצרו דרמה מיותרת סביבן, בניגוד לדוכסית מסאסקסס שכנראה חושבת שהיא האישה הראשונה בעולם שעומדת ללדת ובימים אלה מרגיזה בריטים רבים עם החשאיות המסתורית סביב פרטי הלידה.

עד שהארי ומייגן יציגו את היורש או היורשת, קבלו עוד תמונות של קירה ובלייק:

בלייק לייבלי וריאן ריינולדס צילום JNI/Star Max/GC Images

בלייק לייבלי צילום JNI/Star Max/GC Images

קירה נייטלי שאנל צילום Marc Piasecki/GC Images

קירה נייטלי ובעלה צילום Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images)