קים קרדשיאן בדרך לישראל

מותג ישראלי הצליח לצרף לשורותיו את קים קרדשיאן. במסגרת ההסכם הכוכבת הבינלאומית תצטלם לצדה של בר רפאלי ותעצב קולקציה משלה

קרולינה למקה אופטיק חורף2019 צילום אייל נבו (32)

במסיבת עיתונאים שהתקיימה בנוכחותם של בר רפאלי, רון רוטר- סמנכ"ל כספים בקבוצת קסטרו-הודיס ואורן בר גיל, סמנכ"ל שיווק ושותף בחברת קסטרו- הודיס, הוכרז הבוקר (רביעי) שמותג המשקפיים קרולינה למקה ברלין חתם הסכם שיתוף הפעולה עם קים קרדשיאן-ווסט, במסגרתו תהפוך הכוכבת לפרזנטורית של המותג לצדה של בר רפאלי וגם תעצב עבורו ליין משקפיים במהדורה מוגבלת.

בר רפאלי לקרולינה למקה צילום_שוקה_כהן

קרדשיאן ורפאלי, שבעבר נהגו לבלות ביחד, ידגמנו יחד כבר בעונת קיץ 2019 ובחודש מרץ הקרוב קים צפויה להגיע לביקור בישראל. הבחירה בה נעשתה לאור ההתרחבות של קרולינה למקה בשוק הבינלאומי והכניסה המתוכננת לשוק האמריקאי. ההסכם נחתם בשלב ראשון לתקופה של שנתיים וסך העלות הכרוכה בהתקשרות בין הצדדים מוערכת בסך של בין 20 ל-30 מיליון דולר לשנה הראשונה. בנוסף צפויה קרדשיאן להיות שותפה ברווחי הפעילות של קרולינה למקה בארה"ב.

אינסטגרם בר רפאלי

אם במקרה הצלחתן לפספס את השם, בוודאי תשמחו לדעת שקים קרדשיאן היא אחת הכוכבות המפורסמות בעולם, תוצר מהונדס היטב של עולם הריאליטי והרשתות החברתיות (באינסטגרם לבדו עוקבים אחריה כ-117 מיליון איש) שפרצה לתודעה לאחר הדלפתה של קלטת סקס בכיכובה.

קים קרדשיאן Photo-by-Presley-Ann-Getty-Images-for-ABA

יש הטוענים שקרדשיאן ואחיותיה (קורטני, קלואי, קנדל וקיילי) עובדות בלהיות מפורסמות, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהן ידעו לתעל את הפרסום העצום שלהן לכניסה לעולם העסקים ולעשות ממנו מיליונים רבים. לא מעט בזכות אם המשפחה – קריס, שמנהלת את הקריירות של כולן ביד רמה.

היום בבעלותה של קרדשיאן מספר עסקים בתחומי האופנה, היופי והטכנולוגיה, ביניהם מותג איפור מצליח הנושא את ראשי התיבות של שמה – KKW. בנוסף היא מובילה קמפיינים של מותגי על, מככבת עם בנות משפחתה זו השנה העשירית בתוכנית הריאלטי "משפחת קרדשיאן" ובין לבין מנהלת זוגיות מתוקשרת עם הראפר השנוי המחלוקת קניה ווסט, איתו התחתנה בשנת 2014. השניים הורים לשלושה ילדים, האחרונה נולדה לפני חודשים ספורים לאחר הליך פונדקאות.

בחודש יוני האחרון זכתה קרדשיאן בפרס המשפיענית בטקס פרסי האופנה של אמריקה, בטקס אמרה שהיא לא מבינה איך נותנים לה פרס על אופנה כשבפועל רוב הזמן היא מסתובבת עירומה.

[youtube ysAec0JWKuc nolink]

למרות שקרדשיאן נחשבת בעיני רבים לכוכבת טראש שמייצגת את כל הרעות החולות של העידן הנוכחי, אי אפשר שלא לציין לזכותה את העובדה שהיא מציגה פמיניזם מזן חדש שחוגג נשיות ולא מנסה להסתיר אותה. היא אישה חזקה, בטוחה בעצמה, עצמאית, מלאת אמביציה, מציבה מטרות ומגשימה. אשת עסקים ממולחת ועם זאת סקסית, מטופחת ומאוד נשית. גם העובדה שאינה רזונת, ולמעשה הישבן שלה הוא אחד הנכסים הכי יקרים לה, עושה רק טוב למודל היופי שהתרחב, תרתי משמע, לא מעט בזכותה.

קים קרדשיאןPhoto-by-Neilson-Barnard-Getty-Images

קרולינה למקה ברלין הוקמה בישראל לפני כ-7 שנים והיא חלק מקבוצת "הודיס" (הכוללת גם את טופ טן, אורבניקה" ו-Accessorize בישראל). היום יש לרשת כ-70 נקודות מכירה בישראל וסניפים בברצלונה, לונדון, תאילנד ואוסטרליה. לאחרונה נמכרה הקבוצה לחברת קסטרו.

***