קיילי ג'נר חוזרת למראה הטבעי

כוכבת הריאליטי וטייקון הקוסמטיקה, קיילי ג'נר, מאסה בפילרים בשפתיים ולאט לאט מחזירה אותן למראה הטבעי שלהן. לעומתה, קנדל אימצה את המראה המלאכותי

המראה הטבעי מעולם לא היה יותר באופנה מאשר עכשיו, אם להסתמך על מהפך השפתיים של פליטת הריאליטי וטייקון הקוסמטיקה, קיילי ג'נר, שהציגה לאחרונה שפתיים דקות יותר (כמעט כמו במקור). נראה כי ג'נר שמככבת על שער "פורבס" החדש כמיליארדרית צעירה (900 מיליון דולר בייבי), החליטה לנטוש את הפילרים שניפחו את שפתיה למידות לא הגיוניות ולחזור לבסיס.

ג'נר לעולם לא תיראה כמו עצמה באמת מאחר והיא עשתה מספר טיפולים קוסמטיים בפניה ששינו את תווי פניה. לא ברור מה גרם לג'נר לנסות להחזיר את הגלגל לאחור, אולי ההשוואות הבלתי פוסקות לאחותה, קנדל, שהתחילה להידמות לה יותר מדי העיקו עליה או שהיא מרגישה שמאסה בשפתי ברווזון. בעוד שהיא מנסה להיראות אמיתית יותר, אחותה נטשה את הלוק האותנטי שאפיין אותה וניפחה שפתיים. השפעתה של ג'נר חזקה מאוד בקרב צעירות רבות ולכן מדובר בצעד חשוב שימנע מנשים רבות לשנות את פרצופן ולרוץ לעשות בוטוקס בהיסטריה.

השפתיים של קיילי היום:

קיילי ג'נר אינסטגרם

בפוסטים האחרונים שהעלתה ג'נר לחשבון האינסטגרם שלה רואיםאותה עם שפתיים טבעיות יותר והיא נראית הרבה יותר יפה וריאליסטית. התמונות החדשות שהיא העלתה מעבירות את המסר שבחורות צריכות ללמוד לקבל את עצמן יותר וכי המראה הטבעי יפה יותר מכל דבר מצועצע ומוגזם. אמנם היה נחמד אילו נשים הבינו זאת בעצמן, בלי קשר למה שסלבריטאיות עושות אך אין מה להמעיט בכוח הרשתות החברתיות ובמשפיעניות עוצמתיות שיכולות לשנות תפישה שלמה בתמונה אחת.

 

 

קיילי ג'נר שער פורבס צילום אינסטגרם

קיילי ג'נר צילום:  אינסטגרם

לפני מהפך השפתיים

קיילי ג'נר צילום אינסטגרם

קיילי ג'נר אינסטגרם

 קנדל לעומתה, גילתה את המילויים:

קנדל ג'נר צילום אינסטגרם קנדל ג'נר אינסטגרם