קייט מידלטון מוקירה את זכרה של דיאנה

במלאת 20 שנה למותה של הנסיכה הדיאנה תועדו בניה, ויליאם והארי, מתהלכים בגינה האהובה עליה לצד קייט מידלטון שבחרה את השמלה המושלמת ביותר לאירוע שהזכיר את סגנונה של ליידי די

לפני עשרים שנה נהרגה הנסיכה דיאנה בתאונת דרכים מחרידה במנהרה בפריז והותירה מיליונים מסביב לעולם מוכי יגון וצער. בימים האחרונים מתפרסמים אייטמים רבים (מכל זווית אפשרית), המזכירים לנו כמה היא הייתה נדירה וחד פעמית. איש לא שכח את היום הנורא, בו הנסיכים ויליאם והארי התבשרו על האובדן של אמם היקרה. עד היום הם לא באמת התאוששו מהטרגדיה ואף דיברו על החלל שהשאירה בחייהם בראיונות.

דיאנה שידרה קסם טבעי, כריזמה, טוב לב וסטייל בלתי מנוצח. היא הייתה "הנסיכה של העם" שהשפיעה הרבה מעבר לגבולות בריטניה ונגעה בלבבות רבים.

השבוע, במסגרת האירועים הרבים שארגנו לזכרה, האחים נצפו מתהלכים בגינה קסומה של פרחים לבנים שנשתלו לזכרה בארמון קנסינגטון. לצדם צעדה הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, שבחרה שמלה פרחונית ועדינה מבית "פראדה". הדפס הפרגים על שמלתה מזוהה לאורך ההיסטוריה עם שינה, מוות וזיכרון. גולשים רבים החמיאו לה על הבחירה האלגנטית והמאופקת וציינו שסגנון השמלה זהה לסטייל שאימצה דיאנה בזמנו, כשהייתה מאורסת לנסיך צ'רלס.

קייט מידלטון בשמלה ירוקה

את הלוק השלימה מידלטון עם נעלי עקבים בגוון ניוד ומראה איפור ושיער טבעי ככל הניתן. ללא ספק, כברת דרך ארוכה היא עברה מאהובתו של ויליאם מימי הקולג' לדמות מעוררת השראה בכל העולם. זה היה כמעט בלתי אפשרי אז להיכנס לנעליה של דיאנה ולמרות הפעמים בהן מידלטון ניסתה לחקות את סגנונה באירועים מתוקשרים, בסוף היא פיתחה סגנון אישי משלה – קז'ואל-אלגנט.

קייט מידלטון ומטרייה

באופן מבריק היא נוהגת לשלב בין פריטים עממיים, אותם רכשה מחנויות כגון "טופ שופ" או "זארה" במחירים שפויים, לבגדי מעצבים מהודרים ונוטפי גלאם. כבר שנים שכל פריט שהיא לובשת הופך מיד ל"סולד אאוט". החלום של כל מעצב הוא שצלמי פפראצי יתעדו את מידלטון באחד מעיצוביהם כי תוך שניות הוא יעלם מהקולבים בכל הסניפים.

middd

בשקט בשקט היא הפכה לאחת הנשים האהובות בבריטניה ובדרכה הייחודית היא מזכירה לכולם שאפשר להישאר צנועה ונעימה, גם כשאת אחת הנשים המפורסמות, המשפיעות והמתועדות ביותר בעולם. אפשר לומר שכמו במקרה של דיאנה, קייט הרוויחה את אהבת הבריטים בזכות ולא בחסד.

צילום: Chris Jackson/Getty Images

 ***