קייט מידלטון כפי שלא ראיתן אותה

הדוכסית מקיימברידג' תמיד נראית ממלכתית ורשמית אבל הנה תמונות המציגות אותה באור אחר, אנושי יותר. היכולת שלה להיות אלגנטית ומאופקת אך גם שטותניקית ותוססת הפכה אותה לדמות כה אהובה בכל העולם

בדרך כלל אנחנו נתקלות בתמונות רשמיות של קייט מידלטון, הדוכסית האלגנטית מקיימברידג', כאשר היא לבושה טיפ טופ, מחייכת בנימוס ובגדול, נראית אצילית ומאוד מודעת לסביבתה. אבל לאורך השנים, אשתו של הנסיך ויליאם, נלכדה בעדשת המצלמה כאשר היא נראית לפעמים שטותניקית, ספונטנית, טבעית ונטולת כל מאמץ להיראות שמרנית או מאופקת.

התמונות הללו, לטעמי, הן הכי יפות ואותנטיות ומראות לנו בדיוק את אישיותה התוססת. מצופה ממי שמצטרפת למשפחת המלוכה הבריטית לשדר בין נגיסת ביסקוויט ללגימת תה,  פוזה שמרנית וריחוק מסויים. לנופף בידיים לשלום מהכרכרה בהכרת תודה, להפריח לאוויר נשיקה ולהיראות בגדול, כמו בובת שעווה שנלקחה ממוזיאון מאדאם טוסו.

מידלטון מצליחה לתמרן בהצלחה בין מעמדה כרעיית הנסיך להיותה בחורה צנועה ופשוטה שגם תלבש שמלה עממית ב-100 דולר. זו הסיבה שהיא אהובה על ידי רוב האזרחים בארצה. היא מצליחה לפנות לכולם. מאז שהיא חדרה לתודעה, הצליחה מידלטון להיות קצת מהכל – דוכסית אלגנטית, טום בוי שובבה, חייכנית וצחקנית, רצינית ומלנכולית. בקיצור, בן אדם.

הנה מקבץ תמונות שמצליחות לשקף את הפרסונה הנעימה של האשה הכי מצולמת בבריטניה ואולי אפילו בעולם.

קייט מידלטון טבעית

קייט מידלטון באדום

קייט מידלטון דשא

קייט מידלטון לשון

קייט מידלטון חיוך

קייט מידלטון המומה

מידלטון שייק

מידלטון שפה

מידלטון באדום

קייט מידלטון בלבן

קייט מידלטון בסירה