קייט מידלטון כובשת בשמלת תחרה אדומה

הדוכסית מקיימברידג' בחרה להגיע לאירוע פתיחה חגיגי בשמלת תחרה אלגנטית וענוגה והוכיחה שהיא באמת יודעת להיראות כמו נסיכה כשהיא רוצה. אפילו שתועדו כמה רגעי צחוק פוטוגניים. לחיי האותנטיות

בעוד האומה הבריטית מתעסקת בחתונה הקרבה של פיפה, אחותה הקטנה של מידלטון ובקשר הרומנטי של הנסיך הארי עם השחקני מייגן מארקל, אנחנו מעדיפים להתמקד בסטייל של קייט שמסרב לאכזב. הדוכסית מקיימברידג' הגיעה לאירוע הפתיחה של המחזמר " 42nd Street" בלונדון בשמלה אדומה ובלי שתי צמות.

מידלטון בחרה בשמלת תחרה ארוכה ובעלת שרוולים קצרים של המעצבת  Marchesa Notte ונראתה קורנת מהרגיל בתוך נעלי עקבים, קלאץ' ועגילים תואמים. אפשר לומר שיש משהו שמרני ומגה זהיר נסיכותי בלוקים שלה, עד שלפעמים זה קצת משמים אבל מצד שני, אין הרבה נשים בעולם שמקפידות להיראות בכל רגע נתון כאילו נשלפו מהאגדות.

קייט מידלטון באדום

אולי יעניין אתכן:

קייט מידלטון כפי שלא ראיתן אותה

איך נראתה קייט מידלטון בגיל 7

הסטייל של מידלטון תמיד היה מוקפד מאוד וכנראה שיש לה אפס סבלנות לטעויות או רצון למצוא את עצמה באתרי האופנה תחת הכותרת "מה היא חשבה לעצמה?".  המידלטונית לא מתיימרת להמציא את הגלגל והיא בוחרת אאוטפיטים יפים שלא באמת ניתנים לקטילה. היא גם ממש לא מנסה לשבור חוקי אופנה כי בכל זאת, הממלכה הבריטית אוהבת אותה עם ליידי דיאנה שיק.

קייט מידלטון באדום תחרה

תהיו בטוחות, השמלה הזו בטח עפה מהקולבים לאחר שמידלטון הופיעה איתה.

קיט מידלטון בתחרה אדומה

 והנה היא, במלוא תפארתה:

קייט בשמלה אדומה יפה