קייט ומייגן מתחבקות מול המצלמות

הדוכסיות שוב נפגשו בסיור מלכותי במנזר וסטמינסטרו והפעם ניגשה אליה קייט מידלטון ונתנה לה חצי חיבוק מרחוק ונשיקה על הלחי. התרגשנו יותר מהמעיל האדום והמושלם שלה

לא קל להציג חמימות לעיני המצלמות, במיוחד אם לא שוררים בין הנוכחים אין יחסי חיבה אמיתיים וכשכל העולם עוקב ובוחן כל חיוך, תנועה ותנוחה בזכוכית מגדלת. אתמול הגיסות הדוכסיות הגיעו לסיור מלכותי במנזר וסטמינסטר ושוב נאלצו להעמיד פנים שהן מחבבות אחת את השנייה. אין זה סוד שחתול שחור עבר בין מייגן לקייט לפני מספר חודשים ושהאחים הנסיכים אינם בקשר טוב כמו פעם. מספיק לראות את פרצופיהם כדי לקלוט את המתח באוויר ויחד עם זאת, בית המלוכה מקפיד להציג אחידות וכל בני המשפחה משחקים את המשחק, כולל קייט מידלטון שניגשה לתת חצי חיבוק מרחוק ונשיקה על הלחי של מייגן, שנראתה כאילו התאמצה להיראות שמחה כמו ביום חתונתה.

קייט, ויליאם, הארי ומייגן צילום  Kirsty Wigglesworth - WPA Pool/Getty Images

עם כל הכבוד למפגן החיבה, התרגשנו יותר מהמעיל האדום והנפלא של מידלטון שאף פעם לא מאכזבת. גם באירוע הנוכחי הדוכסית מקיימברידג' נראתה אצילית, אלגנטית ומלכותית. הכל היה מושלם במעיל של המעצבת Catherine Walker, הגזרה, הכפתורים והצבע שהולמים אותה מאוד. את המעיל מיחזרה מידלטון, שכבר נצפתה לובשת אותו במסגרת סיור בניו זילנד ב-2014. אחת הסיבות שמידלטון אהודה כל כך היא הודות לעובדה שהיא ממחזרת אאוטפיטים בהצלחה רבה ומשדרת שהיא באמת לא מנסה לנקר עיניים.

קייט מידלטון ומייגן מרקל מתחבקות צילום Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images

מרקל, לעומתה, בחרה כובע לבן ומשונה שגרם לה להיראות כמו אחות רחמנייה וברשת לא הפסיקו לצחוק על הבחירה המשונה. הדוכסית מסאסקס בחרה לאירוע מעיל לבן, מתחתיה בצבצה שמלה צמודה. היא השלימה את הלוק עם נעלי עקבים ותיק של ויקטוריה בקהאם (£9,000) כאשר לפני כן מוקדם יותר היא בכלל לבשה שמלה ומעיל ירוקים ויקרים להחריד של ארדם. דווח שביום אחד היא לבשה בגדים בעלות כ-£18,000. בצדק נטען שאין שום סיבה ממשית שאשתו של הארי, הטוען השישי לכתר, תבזבז יותר כסף מאשתו של המלך העתידי.

קייט מידלטון ומייגן מרקל Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images

קייט מידלטון, ויליאם, הארי ומייגן מרקל. צילום Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images

הארי ומייגן בירוק צילום Karwai Tang/WireImage