קייט הדסון בתאונת ספריי שיזוף

השחקנית קייט הדסון העלתה לאינסטגרם שלה תמונה שחשפה אותה אחרי "תאונת שיזוף". כן, זה קורה לטובות שבינינו. רק אל תלבשו פיג'מה מיד אחרי, כן?

מי אמר שסלבריטאיות חסינות מתאונות יופי מביכות? השחקנית ההוליוודית קייט הדסון בדרך כלל נראית יפה, מתוקתקת ולבושה טיפ טופ אבל מתברר שגם היא אנושית, ממש כמו כולנו ועושה טעויות משעשעות בכל מה שקשור לשגרת הטיפוח שלה. לאחרונה העלתה הדסון לאינסטגרם תמונה מפתיעה של עצמה, לבושה בפיג'מה בהירה ומוכתמת. היא לא תיארה לעצמה שתקום מהשינה עם ספריי שיזוף "מוגזם" שחרג מגבולות הטעם הטוב.
קייט הדסון אינסטגרם
הדסון, 40, בסך הכל רצתה לאמץ לוק של אלילה שזופה לקראת החופשה שלה והיא התיזה על עצמה יותר מדי ספריי שיזוף לפני השינה. התוצאה: פיג'מה כתומה שכנראה תושלך לפח. התגובות המשועשעות לא איחרו לבוא, כולם הסתלבטו עליה והציעו לה להכתים את הפיג'מה הבהירה בעוד גוונים כדי שהתוצאה תיראה מכוונת. גולשים אחרים תהו מה עלה בגורל הסדינים. אתם יכולים לנחש שכנראה מצבם לא טוב במיוחד.
קייט הדסון צילום אינסטגרם
מה שמקסים בכל הסיפור הוא הגישה הקולית של הדסון, שלא חוששת להראות את הצד ההומוריסטי בחייה ולא רק את עולם הזוהר. אמנם כוכבות רבות הבינו את הגדולה בלהציג יותר אותנטיות ופחות זיוף אבל עדיין מדובר במחזה מרענן ברשת בו סלבריטאית אהודה מציגה צד אחר שלה. אפשר רק לתאר לעצמנו שחברת טיפוח כלשהי כבר שלחה לה מארז של ספריי שיזוף בתקווה שהיא תקדם אותה או יותר מזה, החתימה אותה על חוזה. מה שבטוח, הדסון כבר תלמד להבא איך למרוח את הספריי כמו שצריך.