קייט אפטון שוב על שער ה"ספורטס אילוסטרייטד"

הדוגמנית שוב מככבת על השער הפופולרי, בפעם השלישית ובאחרון היא כמעט עירומה ומחלקת תובנות לגבי משקל גופה. "במקום לנסות להוריד במשקל אני רוצה להיות בריאה וחזקה", סיפרה אפטון בגאווה

אחת הדוגמניות שבאמת לא מרגשות אותי היא קייט אפטון. אמנם אינספור נשים אוהבות אותה, כי היא מקדמת מודל גוף בריא – וזה נכון – אך הפרצוף שלה פשוט סתמי ומשעמם כמו הרצאה של חמש שעות על ברגים. ברור לי שחלק הגוף מעל הצוואר הוא הדבר האחרון שהקוראים הגברים של "ספורטס אילוסטרייטד" מתמקדים בו. מבחינתם, אפטון מספקת הסחורה – היא בלונדינית, לא רזה מדי, בעלת חזה ענק ונטייה לחשוף את חריץ שדיה בגאוה. עבורם זה מספיק.

אני באמת בעד שנשים יעשו מה שבא להן עם גופן ואפטון שברה את אידיאל היופי הרגיל לצד אשלי גרהאם אבל השערים האלה באמת גורמים לדוגמניות לחשוף טו מאץ' באופן בוטה ועלק סקסי. אין דבר סקסי בפוזות הדביליות הללו. בר רפאלי החזיקה בעבר את החוטיני  הנמוך שלה, עד שכבר תהיתי אם הוא אבד במשולש ברמודה. אפטון, לעומתה, פשוט מציגה את האבולוציה המטרידה של דרישות העורכים. ב-2012 היא עוד דגמנה בגד ים, ביקיני, בצורה נורמלית.

ב-2013 הלבישו את האומללה במעיל שהיה מתאים לצייד קפוא באלסקה אך שמרו על הציצי חשוף על רקע הקרחונים. בהחלט הגיוני. בשערים החדשים, של 2017, היא אוחזת בשדיה ובמקום חלק תחתן תקעו אותה עם שרשרת מוזהבת ביזארית שנראית כאילו נגנבה מההופעה של ביונסה בגראמי ובשער האחר, היא עטופה בחוטים לבנים והציצי נשפך לה. בקיצור, לא עפתי. בניגוד לשדיים שלה.

אך אפטון לפחות מעודדת נשים לאורח חיים שפוי יותר. "אני רוצה לעורר השראה בקרב נשים – שיאהבו את עצמן. שישמרו על איזון בין עבודה קשה לאכילה בריאה אך גם להנות מהחיים. לא לשיםנ דגש על אידיאל גוף כלשהו. הרגשתי גאווה שהזמינו אותי שוב להצטלם. יש לי תפישה אחרת לגבי הגוף שלי. במקום לנסות להידחס למידה קטנה יותר, פשוט שיניתי את האימונים שלי. הסתכלתי יותר על הגוף שלי כמכונה ופחות כמשהו שישפטו אותי עליו. תעריכו את מה שיש לגוף שלכן להציע".

מה מחכה לנו ב-2018? אני מפחדת לדעת.

2017

שער קייט אפטון

שער קייט אפטון עם חוטים

 

2013

קייט אפטון על ספורטס אילוסטרייטד

 

2012

קייט אפטון על שער עם בגד ים

בר רפאלי על השער בזמנו. כמה נמוך אפשר עוד לרדת?

בר רפאלי שער ספורטס אילוסטרייטד

ואם כבר אנחנו בעניין המגזין הזה, קבלו הצצה לדוגמנית על הנטר מק'גיידי, שהצטלמה בלי בגד ים. רק עם צבע גוף:

הנטר מקריידי

 צילום: צילומי מסך של השערים