קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק עושים כבוד לאבא צביקה

הבמאי קוונטין טרנטינו וארוסתו הישראלית, דניאלה פיק, הפתיעו את כל הנוכחים כשהגיעו לתערוכה של אבא צביקה, "מעלה, מעלה" בחולון וכצפוי, גנבו את ההצגה

בימים אלה הבמאי קוונטין טרנטינו וארוסתו, דניאלה פיק, מתכננים את חתונת השנה שלהם ומעניין יהיה לראות אם המפיק וחברו של טרנטינו שהפיק את סרטיו הקודמים, הארווי ויינשטיין, יוזמן. את מסיבת האירוסין חגגו השניים בקיץ האחרון בישראל ובניו יורק, לצד חבריהם ובני משפחתם ובמקביל עובד טרנטינו על סרטו החדש והמדובר, העוסק ברציחות שביצעו חברי כת מנסון ב-69' (וביניהם אשתו של הבמאי רומן פולנסקי, שרון טייט). אבל עם כל הכבוד לפרוייקטים הגדולים שלו, כנראה שאבא צביקה קודם לכל ויום לפני שננעלה התערוכה "מעלה, מעלה", שהוקדשה לו, הגיעו השניים לגלריית החווה בחולון.
הזוג הנוצץ עורר באזז ופיזר לא מעט גלאם נונשלנטי בין המבקרים הרבים. טרנטינו ופיק באו בשיק קז'ואל נטול מאמץ (הפעם בלי שמלת מיני ושיער אסוף כהרגלה) ובילו כשלוש שעות בתערוכה. הם התעכבו על כל פריט ופריט כאשר קוונטין התלהב מסרט וידיאו ערוך ובו גלריה של קטעים מהופעותיו של צביקה לאורך הקריירה המפוארת שלו. הוא גם שמח כשרפי וזאנה, אוצר התערוכה, נתן לו עותק של הסרט. פיק התלהבה מהעבודות של האמנים השונים שיצרו בהשראת אביה ואף צילצלה לאביה מיד אחרי הביקור ודיווחה לו שהיה מקסים (לא שציפינו אחרת). מי יודע, אולי יום יבוא וטרנטינו יעשה עליו סרט. יש למה לחכות.

דניאלה פיק וטרנטינו צילום: יחצ