קובי מרימי הוא הנציג הבא של ישראל לאירוויזיון

אמש נבחר הזוכה שייצג אותנו באירוויזיון 2019 שיתקיים בחודש מאי הקרוב ואתם בחרתם בו: קובי מרימי. במקום השני סיימה כיתריה ואחריה שפיטה

זהו, יש לנו כוכב חדש בעולם הבידור הישראלי: קובי מרימי, שנבחר אמש ב"כוכב הבא" לייצג את ישראל באירווזיון 2019. מרימי הוכיח את עצמו כמועמד בולט לאורך התחרות והוא ייצג אותנו במלואו כשרונו באירוויזיון שיתקיים בחודש מאי כאן בגני התערוכה בתל אביב."אני בהלם ועוד לא מעכל. הגשמתם לי חלום ואעשה כל מה שאני יכול כדי להביא הכי הרבה כבוד למדינה".

דרכו של מרימי לא הייתה ברורה לאורך התחרות והיא היתה אפופת אי ודאות. על העובדה שמדובר בזמר מיוחד אין עוריין והשופטים באמת אהבו אותו אבל היו גם כאלה שלא התחברו לסגנונו ובסופו של דבר מרימי הודח במהלך העונה. בסופו של דבר מרימי חזר ובגדול עם גלגל הצלה והשאר היסטוריה. הזוכה הפעם שונה מהזוכה הקודמת, נטע ברזילי ובכך יביא קול וסטייל חדש על הבמה שיבדל אותו מכל מה שכבר ראינו והכרנו.

קובי מרימי זוכה בכוכב הבא (צילום מסך)

באירוע הגמר ניצח מרימי מועמדות בולטות ומפורסמות כגון מאיה בוסקילה והוא טיפס אל השלישייה הסופית, עם ביצוע לשיר "Always". בהמשך ביצע מרימי את הקלאסיקה "Let It Be", שהעניקה לו את המקום הראשון עם 215 נקודות. אחריו הגיעה שפיטה ובמקום השלישי כיתריה. במקום הרביעי הגיעה מאיה בוסקילה. "אין בי שום חרטה", סיפרה. "זכיתי בדבר הכי גדול בקריירה שלי, שזה אהבת הקהל שלא הכיר עד כה את הבן אדם שמאחוריי הזמרת".

כצפוי, מירי רגב מיהרה להגיב על הזכייה."מברכת את קובי מרימי על הזכייה בתכנית 'הכוכב הבא לאירוויזיון' ובטוחה שהוא ייצג את ישראל בהצלחה גדולה בבמה האמיתית – בע"ה בדרך לזכייה שנייה ברציפות. הוא הוכיח שכוח הרצון והאמונה חזקים מהכל לאחר שכבר הודח, שב לתכנית וניצח. קובי הביא לבמה יכולות נפלאות ועוצמות שלא היה ניתן להתעלם מהן. אני סמוכה ובטוחה שהוא יתכונן כמו שצריך בחודשים שנותרו וייצג אותנו בהצלחה רבה באירוויזיון שנארח כאן בישראל בעוד שלושה חודשים. לפני 40 שנה זכינו באירוויזיון שני ברציפות אחרי שאירחנו אותו. עם קובי אנחנו יכולים לעשות זאת שוב. בהצלחה".