קארה דלווין עשתה קרחת!

הדוגמנית והשחקנית המפורסמת משוטטת ללא שיערה הבלונדיני, למען תפקיד חדש בסרט והתוצאה היממה את מעריציה. דלווין תגלם דמות של נערה גוססת ובינתיים היא מתרגלת למראה החדש

האיט גירל של אינסטגרם, קארה דלווין, היממה את מעריציה בימים האחרונים עם לוק חדש ומסעיר, אותו חשפה בקנדה. השחקנית המבוקשת ומי שהייתה בעלת שיער בלונדיני, ארוך ומטופח, עשתה קרחת למען תפקיד חדש בסרט הוליוודי, בו היא תגלם דמות של נערה גוססת. ללא ספק, מגיע לה קרדיט על הרצינות שהיא מפגינה בקריירה והרצון לשדר אמינות בדמות החדשה שתגלם, שלא מתבססת על הגלאם של דוגמנית הצמרת לשעבר.

הסרט החדש נקרא "Life In A Year", לצדו של ג'יידן סמית'. כברת דרך ארוכה עברה דלווין מדוגמנית שעשתה כל פרצוף אפשרי עבור המצלמה לשחקנית שמככבת בכמה סרטים הוליוודים במקביל. עד היום היא הביאה למסך את הכריזמה, אותה היא מפגינה גם בתוכניות אירוח, אבל היו מבקרים שקטלו את כישורי המשחק שלה בסרטים שהיא כיכבה בהם כגון, Suicide Squad, Paper Towns, The Face of an angel.  עדיין לא ברור לאן הקריירה שלה תתפתח ואם היא פשוט צריכה את התפקיד האחד הזה שיקנה לה תהילת עולם ויוציא ממנה את המקסימום.

דלווין הרשימה עד כה בראיונות, בהם היא חשפה מידע אישי על עצמה בכנות מרעננת ונדירה. היא יודעת להיפתח, לצחוק על עצמה ויש לה מודעות עצמית גבוהה – תכונות שהופכות אותה לבחורה בריטית עם אופי מאוד ייחודי בנוף. היום בהוליווד אין הרבה נשים שמוכנות לחשוף את הצדדים הפחות יפים בחייהן, על מנת לעורר מודעות לנושאים כואבים. דלווין עשתה זאת, בראיון שהעניקה על התמודדותה בפסוריאזיס, מחלת עור ממנה היא סבלה לא מעט והיא גם חשפה שסבלה מדיכאונות ומחשבות אובדניות ועוררה מודעות למחיר התהילה בניסיון להראות שכל אחד יכול לקום בבוקר ולהרגיש לפעמים רע עם עצמו והעולם אבל לזכור שדברים יכולים להתהפך למחרת.

קארה דלווין

 אולי יעניין אתכן גם:

התפרצות הפסוריאזיס של קארה דלווין

הלוק החדש של קארה דלווין

מאחר ואנחנו חיים בעידן, בו דוגמניות ושחקניות מלוהקות לסרטים וקמפיינים, בהתאם למספר העוקבים שלהן, סביר להניח שנראה עוד הרבה מדלווין. א ברור עד כמה הקידום באינסטגרם הוא מה שיסחוף אנשים לאולמות הקולנוע אבל ללא ספק, מעריצים נאמנים בכמות כה גדולה מהווים כוח גדול מאוד שגורם לבמאים רבים לחשוב בשלבי הליהוק המוקדמים, "מי מצליחה היום ברשת?".

קארה דלווין

הרבה דוגמניות לשעבר עשו מעבר מרשים לקולנוע, אם זו שרליז ת'רון, שאף זכתה בפסלון האוסקר על תפקידה ב"מונסטר". מאוד קשה להן להתנער מהתדמית הנוצצת ששידרו בקמפיינים אבל ת'רון הצליחה לכבוש את לב המבקרים כשהיא השמינה הרבה במשקל עבור הסרט ואימצה מראה מוזנח בכוונה כדי להיראות כמו איילין וורנוס, שרצחה שבעה גברים והייתה הרוצחת הסדרתית הראשונה שהתגלתה בארצות הברית.

קארה דלווין באדום

ת'רון הוכתרה לאחר עליית הסרט כשחקנית אופי וכמי שמוכנה לעשות מאמץ כדי להיראות משכנעת על המסך ולהרחיק מעצמה את תדמית הדוגמנית הנוצצת. נקווה שגם דלווין תזכה לחיבוק הוליוודי דומה.