קאיה גרבר בפרסומת חדשה לבושם "דייזי לאב"

הבת של סינדי קרופורד כבר הספיקה לכבוש את כל תצוגות האופנה המובילות ועכשיו היא מככבת בפרסומת לבושם החדש של מארק ג'ייקובס ועדיין, אין לה את האקס פקטור החמקמק

נראה כי קאיה גרבר בדרך להיות כוכבת-על כמו אימה המפורסמת, סינדי קרפורד רק בלי הכריזמה, הסקס אפיל והעבודה הקשה שהביאו את דוגמנית הצמרת בעלת השומה המפורסמת מהניינטיז לטופ העולמי. גרבר נולדה לתוך מציאות קסומה, בה הוריה העשירים והמקושרים סללו עבורה את הדרך בגיל 16 לצלמים אגדיים ולמעצבי האופנה הטובים ביותר בתעשייה. בניגוד לאימה, שהייתה מזוהה עם קימורים נשיים וסקסיים, היורשת מקדמת מודל גוף רזה  באופן קיצוני ולמרות הדמיון בין השתיים בתווי הפנים, חסר לגרבר את האקס פקטור החמקמק שגורם לך למלמל "יש לה את זה".
כיום גרבר היא חלק בלתי נפרד מקבוצת האיט גירלז המאוסה "קנדל-ג'יג'י-בלה", כולן בנות-של עשירות ומפונקות וחסרות הבעה שלא באמת התגלו על ידי צלם-על מוביל ופשוט הופיעו יום אחד בכל מקום ללא הפסקה. גרבר הספיקה לעורר את זעמם של הגולשים שלא הבינו למה היא רזה כל כך ואיך קרופורד לא מתערבת בתזונה שלה. לדעת רבים, דוגמנית בתת משקל עושה נזק עצום לנערות שרוצות לחקות אותה וירעיבו את עצמן. גרבר לא מתייחסת להאשמות כלפיה וממשיכה להעלות תמונות בביקיני בהן היא נראית כמו שלד מהלך.
הקלות הבלתי נסבלת של הצלחתה של גרבר והעובדה שלא הייתה כמעט תצוגה אחת בשבוע האופנה בניו יורק ובפריז, בה היא לא הופיעה (עם שקיות מתחת לעיניים מהיעדר שינה), גרמו ללא מעט אנשים לפתח סלידה מהנערה ולטעון שעליה להיות תלמידה בבית הספר ולא לשוטט כל היום בין מועדונים למסלולים אבל כידוע, גיל 16 זה הזמן בו הן מפתחות את הקריירה. אפשר לפחות להתנחם בכך שהקמפיינים בכיכובה אסתטיים להפליא.
הפרסומת לבושם "דייזי לאב" של מארק ג'ייקובס מפריחה ניחוח נעורים שובב וענוג ולמרות שכל מה שהיא עושה שם זה לפלוט "אוהב אותי, לא אוהב אותי", היא מתמזגת עם השקיעה באופן מושלם. לא צריך יותר מפרחים, סוודר גולף לבן וחול של ים כדי לייצר סרטון טבעי ומרענן שלא באמת משכנע לקנות את הבושם אבל לפחות משכיח לכמה שניות את כל הבעיות בחיים.

הפרסומת החדשה:

[youtube yok4c-CgJvI nolink]
קאיה בפרסומת לבושם צילום מסך
קאיה גרבר לבושם חדש צילום מסך
קאיה גרבר לבושם צילום מסך