פפראצי ראשון של קייטי הולמס וג'יימי פוקס

אחרי 5 שנות זוגיות מתחת לרדאר, השחקנית וגרושתו של טום קרוז יצאה אל האור עם בן זוגה, ג'יימי פוקס. השניים סיפקו סשן צילומים לוהט בחוף מליבו. מי מנע מהם להיראות בציבור עד היום?

אם מפורסמים באמת רוצים להיעלם מהרדאר ולא להיתפס על ידי הפפראצי, הם בהחלט יכולים וההוכחה לכך היא זוגיותם של קייטי הולמס וג'יימי פוקס. גרושתו של השחקן טום קרוז (השניים היו ביחד 6 שנים), מנהלת קשר רומנטי עם פוקס מאז 2012 אבל השניים לא תועדו אפילו פעם אחת – עד עכשיו (אם מתעלמים מאיזו תמונה שדלפה בה שניהם ישבו צמודים זה לזו).

הסיבה לדיסקרטיות היתרה לא נעוצה בכך שאחד הצדדים לא היה סגור על האחר או פיתח לפתע חרדת צלמים. לפי הפרסומים, להולמס יש סעיף נוקשה בהסכם עם קרוז, שאסר עליה להיראות בציבור עם בן זוג חדש במשך 5 שנים מיום הגירושים (כבר סיבה טובה להתגרש מקרוז מלכתחילה). לכאורה, לא הייתה לה ברירה והיא נאלצה ליישר קו עם החוזה הדרקוני על מנת לא להיגרר לבית משפט ולשלם על כך במזומנים.

קייטי הולמס וג'יימי פוקס

אבל השבוע הולמס ופוקס סופסוף הפגינו את אהבתם מול כל העולם ונראו כמו צמד אסירים שראו אור יום לראשונה אחרי שהשחררו מהכלא כעבור עשרים שנה. הם החזיקו ידיים, התגפפו, קפצו בחולות ודילגו בין הגלים במליבו באושר מוחלט. צלם הפפראצי שתיעד אותם לא האמין שזה קורה לו ושנפלה לידיו הסשן הוויזואלי הלוהט ביותר בעולם הבידור. התמונות הפכו מגה ויראליות ומסמנות את יציאתה של הולמס לחופשי.

קייטי הולמס וג'יימי

לטפח את הזוגיות תחת ההגבלה של קרוז היה משימה בלתי אפשרית כמעט עבור הולמס, 39 ופוקס, 49. הם הכחישו את הרומן בכל ראיון (כינו זאת "פייק ניוז" ו"אנחנו רק חברים"), נמנעו מלהופיע ביחד על השטיחים האדומים והולמס התנהלה כמו מרגלת במשימה ונעזרה בפאות, כובעים ומשקפי שמש כדי להסוות את עצמה בכל פעם שיצאה להיפגש עם אהובה.

אבל זהו, הולמס מאסה בכל ההסתרות וכפי שרואים פה, שמחה להפגין את הרומנטיקה הדביקה עם פוקס לעיני כולם ועוד בשיא הסטייל, כי אין כמו אלבום תמונות מחוף הים (כששניהם אפילו תיאמו כובעים לכבוד המעמד).

קייטי הולמס וג'יימי

אגב, פוקס דווקא מכיר טוב את הגרוש המפורסם של הולמס, השניים אף צולמו ביחד, ב-2004, בקידום הסרט Collateral. כנראה שהיום הם קצת פחות יחייכו זה לזה, אם יתקלו אחד בשני באיזה אירוע נוצץ או סתם ברחוב. הסיפור הזה בהחלט יוצא דופן, אפילו במונחים הוליוודיים מאחר ובדרך כלל לאחר שזוגות סלבריטאים נפרדים הם מיד מוצאים מישהו חדש להתנחם בו בלי בעיות אבל קרוז קורץ מחומרים אחרים ולא סתם נתפש כ"סייקו" של עולם הבידור.

כולנו זוכרים איך בזמנו הוא קיפץ על הספה אצל אופרה וינפרי, כמו ילד על ריטלין והשאיר עולם שלם מוטרד והנה, מתברר שהוא הטיל על הולמס סעיפים בלתי נסבלים בעליל ובעצמו לא תועד לצד אף אחת מאז הפרידה. אי אפשר לא לשמוח עבור הולמס, שבאמת נראתה בודדה כל השנים וחוץ מלספק תמונות עם בתם, סורי, לא החזיקה ידיים עם אף אחד.