פמלה אנדרסון בפרסומת חדשה וחושפנית

כוכבת "משמר המפרץ" בת ה-49 מופיעה כמעט עירומה בפרסמת חדשה לכבוד חג האהבה. היה הרבה יותר נחמד לראות אותה מפזרת סקס אפיל מרומז, מבלי לנפנף בבוטות את ישבנה לתוך העיניים שלנו

לאחרונה פורסמו תמונות שהראו שפמלה אנדרסון נראית קצת אחרת ממה שזכרנו. אמנם היא כבר בת 49 אבל ניכר כי תווי פניה השתנו מאוד. בימים האחרונים עלתה פרסומת חדשה בכיכובה, בה כוכבת "משמר המפרץ" מענגת את עצמה על מיטה מלאה בשושנים. הסטארית בעיקר נוהמת ופולטת קולות מול המצלמה והכל עבור קמפיין חדש לחנות הסקס "Coco de Mer". כנראה שאנדרסון לא מעוניינת לצאת מהמשבצת המוכרת של "סמל הסקס שתולים פוסטרים שלה במוסכים".

הסיפור מתחיל דווקא כאשר היא לבושה במעיל טרנץ' קולי וצועדת לתוך הבית. אחר כך היא מסירה את מעילה ומופיעה עם הלבשה תחתונה בלבד. אמנם נחמד לראות שמפרסמים עדיין מלהקים נשים מעל גיל 16 – ולא על תקן הדודה החמודה מאמריקה שמבשלת במטבח לילדים אבל לא תראו פה ממש קלאסה או אלגנטיות. הכוכבת עצמה, שמנהלת רומן עם ג'וליאן אסאנג' ("ויקיליס") התחרטה בעברה, על הניתוח להגדלת השדיים שעברה וכנראה גם על כך שהיא הפכה לאובייקט מיני עבור גברים בכל העולם.

מי שצילם הוא רנקין המפורסם והעלילה, לעומת זאת, שטחית ועלק רומנטית כי מי מפזרת שושנים על כל המיטה? אם כבר, עדיף לטבוע באמבטיית מלאה בוורדים א לה "אמריקן ביוטי" או לפחות היו מוסיפים איזה טוויסט מקורי בעלילה הקיטשית אבל כנראה שביקשנו יותר מדי. דווקא בחייה האישיים אנדרסון  ניסתה לאמץ לבוש סולידי יותר אבל כנראה שהציעו לה הרבה כסף על מנת לחזור להיות הפנטזיה הבלונדינית שגורמת לתגובה פאבלובית אצל גברים.

פמלה אנדרסון בפרסומת

פמלה אנדרסון בפרסומת