פירוק בראנג'לינה – עכשיו הסרט

פרטים עסיסיים חדשים, על הגירושים המפורסמים ביותר בהוליווד, יתועדו בסרט עטיר תקציב מאת הסופר איאן הלפרין. לא בטוח מה אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט חושבים על זה אבל הולך להיות מעניין

בחורה עם מחשב נייד

הניצוצות, שעפו בין אנג'לינה ג'ולי לבראד פיט, בסרט "מר וגברת סמית'" ב-2005 ריתקו עולם ומלואו ושרדו לא מעט שנים. כמו שסיפור אהבתם נולד על המסך, כך גם הגירושים שלהם הולכים לקבל תהודה באותו אופן. באתרי הבידור בעולם, דווח שפירוק בראנג'לינה הולך לקבל סרט תיעודי משלו, אותו יכתוב סופר רב המכר, איאן הלפרין. היוצר המפורסם הולך להפיק סרט, בו יעלו פרטים אישיים, חדשים ומסעירים, מתוך הרומן שהטריף את הוליווד ולא ירד מהכותרות לרגע.

הרבה לא יודעים, אך מהתחקיר שערכו לקראת הסרט, הזוג כבר היה פרוד שנה לפני הפרידה הרשמית בספטמבר  ב-2016. מקור סיפר בכתבה שפורסמה בחו"ל,  שהרבה פרטים וסודות הולכים להיחשף בסרט. הלפרין כיסה כל יריקה וכל שיעול, של השניים, בתוך הקשר המתוקשר שלהם והוא יציג את הסיבות האמיתיות, לכאורה, לגירושין.

אנג'לינה ג'ולי

צוות התחקירנים שלו גם הצליח להשיג תמונות נדירות וחומר עסיסי, מראיונות שמעולם לא פורסמו. אחרי כל הטררם הבינלאומי סביב הגירושים המפורסמים בעולם, פיט וג'ולי ניסו להציג חזית מלוכדת ולשמור על הדיונים שלהם בשקט. כעת, הסרט הזה הולך לערער אותם לגמרי, לעורר שוב ספקולציות וכתבות רבות וזה הדבר האחרון שהם צריכים בתקופה רגישה זו.

השניים ניהלו מאבק משפטי מתוקשר על משמורת הילדים ופיט אף נחקר על ידי האף.בי.איי, בעקבות הקטטנה על המטוס הפרטי, עם בנו מדוקס. בינתיים, פיט נוקה מכל החשדות להתעללות בבנו הטינאייג'ר והשניים מנסים לשמור על מינימום חשיפה על מנת לגונן על הילדים. בעוד שפיט זכה למחיאות כפיים סוערות, בטקס גלובוס הזהב, ג'ולי עדיין נמנעה מלהגיע לאירועים מגה מתוקשרים והיא שומרת על פרופיל נמוך. מה שבטוח, הסרט יכניס את שניהם לסחרור קשה והם יאלצו להתמודד עם הרבה עיתונאים צמאים לתגובות.

אמנם מהצד של ג'ולי, משדרים כי היא "בסדר" עם הפרידה, אבל ברור שהתחושות שלה מורכבות מזו ואנחנו נגלה בדיוק מה התחולל במוחם בשנים האחרונות.

הסרט, שעונה לשם "Broken: The Incredible Story of Brangelina", יעלה לשידור בכל העולם ואת הזכויות רכשו "Content Media Corporation". הלפרין כנראה התמחה שעות נוספות בצמד הסלבריטאים הזב והוא מחזיק בידיו ביצת זהב, בכל הנוגע לרייטינג, שתמגנט צופים בכל העולם שצמאים לכל פיפס סביב פיט-ג'ולי.

כבר ב-2009, הלפרין פרסם ספר שגולל את מערכת יחסיהם והוא אפילו ניבא את הפרידה. ספר אחר שלו, "Unmasked", שסיקר את עלילות מלך הפפ, מייקל ג'קסון, גם הפך לסרט מצליח. האיש כנראה בקיא מאוד בחיי מפורסמים ומחזיק בצוות תחקירנים רציני, שיודע להשיג את כל המידע הבאמת מעניין והנסתר על הכוכבים.

בראד פיט ואנג'י

הלפרין הוא זה שחשף את הפרידה של השניים, כבר לפני שנה והסיפור היכה את עולם הבידור בתדהמה ומעולם לא ראינו סיקור כה נרחב על פרידת מפורסמים כמו זו. הם סימלו הרבה יותר מעוד זוג כוכבים. משהו בגלאם, ביופי המדהים שלהם, בעובדה שהכירו על סט צילומים והציגו את המשפחה המושלמת מול המצלצות, גרם לעולם שלם להתעניין בהם. גם העובדה שפיט נטש את אניסטון בשבילה הוסיף את אלמנט הדרמה.

משעמם לא יהיה, זה בטוח. מי שבטוח תצפה בבית עם הרבה פופקורן ושמחה לאיד, היא ג'ניפר אניסטון.

צילום: גטי