עשרת הדיברות של אסי עזר

איש התקשורת פירסם בפייסבוק את כללי הזהב שלו לחיים טובים יותר ונחשו מה, אתם לא צריכים למכור את הפרארי או להזיז את הגבינה. רק לקרוא, להפנים ומקסימום לשכוח למחרת

כידוע לכם, החיים לא פשוטים ואנחנו מוצפים במשימות, התמודדויות מורכבות ולא מעט אכזבות. מדי יום אנחנו מנסים למצוא קצת היגיון בקיום האנושי שלנו. נדמה שכל יום צץ גורו חדש שמטיף לנו לחיים טובים יותר, משכנע אותנו למכור את הפרארי (שלא היה לנו) ולהזיז את הגבינה (שלא אכלנו). אנשים עושים הון מלחלק עצות לאחרים ואי אפשר לעבור חצי פיד בפייסבוק מבלי לקרוא קלישאות מפה ועד הודעה חדשה מהז'אנר "תאהב את עצמך ואל תשכח לחייך".

אמנם אנחנו טובעים בים של טיפים לעידוד המוראל והפוזיטיביות אבל תמיד יש מקום לקרוא עוד ועוד. להזיק זה לא יכול אז הנה עשרת הדיברות של אסי עזר, כפי שהוא פרסם בפוסט בדף הפייסבוק שלו. אם תרצו, אלה כללי הזהב שלו לחיים טובים יותר, אותם הוא ניסח וקורא מדי בוקר. הפוסט גרף יותר מ-3 אלף לייקים ואינספור תגובות. אתם מוזמנים לקרוא ולהפנים. גם אם תשכחו הכל למחרת אולי משהו בכל זאת יחקקלכם בתודעה וישפיע עליכם לטובה. ואם לא, אז לא נורא, מחר יפציע יום חדש.