עדי שילון: ״שוקלת לחזור לארץ״

על סט צילומים לקמפיין אופנה, סיפרה עדי שילון שהיא מתכוונת לעזוב את ברלין, שם היא מתגוררת עם בן זוגה, יוסף סוויד

אחרי כחצי שנה בברלין עדי שילון, שמתחזקת זוגיות עם השחקן יוסף סוויד, שוקלת לחזור לארץ. את הבשורה סיפרה על סט הצילומים של מותג האופנה Onot, במושב חרות. שילון, שמדגמנת למותג כבר 4 עונות, הצטלמה בבגדי חורף בשיא הקיץ ושיתפה את לבטיה שמעליה מעיל עבה. היא הודתה שזה ממש קשה לדגמן ככה אך למזלה, היה מאוורר בחוץ.

שילון התמודדה עם לא מעט ספקולציות סביב הזוגיות המתוקשרת עם סוויד ורבים לא האמינו שהשניים יחזיקו מעמד לאור המרחק. היא עברה להתגורר איתו בגרמניה והשניים חוגגים כבר שנתיים ביחד. בימים אלה סוויד קיבל תפקיד בסדרה ישראלית, כך שיוכל לבלות זמן איכות עם אהובתו, אם אכן היא תשוב לארץ.

עדי שילון

בכל הנוגע לקריירה שלה, היא שוקלת הצעה מקצועית שתחייב אותה למצוא מגורים רצופים בארץ הקודש אך בינתיים היא מאבזרת את בית הוריה.

עדי שילון וחולצה

הזוגיות שלהם מעלה תהיות סביב גורלם של קשרים טרנס אטלנטיים בכלל. הרבה זוגות בעבר ניסו לשמר את האהבה, גם כשאוקיינוס שלם הפריד ביניהם אך בסופו של דבר התפרקו. מצד אחד, קצת מרחק לא יזיק לאף אחד והוא חיוני לכל קשר בריא אך מצד שני, הגעגועים יכולים לדכא כשלא מתראים יותר מדי זמן. אולי שילון וסוויד ינצחו את המרחק. הנחמה? תמיד הוא יוכל להביא לה מילקי. בברלין הוא הרי זול יותר.

עדי שילון בבגדים

עדי שילון בג'ינס