סקרלט ג'והנסון מתגרשת

שנתיים בלבד מהרגע שאמרו "איי דו", נפרדת הכוכבת ההוליוודית מבעלה העיתונאי הצרפתי רומיין דוריאק, אביה של בתם רוז. לא נורא, היא לא תישאר לבד הרבה זמן. בראד פיט, לתשומת לבך

עוד לא התאוששנו מהפרידות של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, דיאן קרוגר וג'ושוע ג'קסון, נעמי ווטס וליב שרייבר והנה עוד זוג הצטרף לסטטיסטיקה העגומה: השחקנית סקרלט ג'והנסון ובעלה העיתונאי הצרפתי, רומיין דוריאק. לא ברור איזו קללה מרחפת בשמי הוליווד בימים אלה אבל בקצב הזה יהיו יותר גרושים מאמנים מתים עד סוף שנת 2017.

דווקא הייתה לי תחושה טובה לגבי שני אלה, שנמנעו מלהתערבב עם חיי הזוהר האופיינית לבירת הסרטים. הם התאהבו ב-2012 והעובדה שהוא לא כוכב מפורסם, רק עודדה אצלי את התחושה ששניהם חיים על קו השפיות, בין אמריקה לצרפת. אז טעיתי. ההתחלה הייתה מבטחה, כמו תמיד והזוג, שנישא בטקס סודי ב-2014, הצליח למשך שנתיים לשדר שהכל בסדר. הפעם האחרונה, שהשניים תועדו, הייתה באוקטובר האחרון, בפתיחת חנות לממכר פופקורן בטעמים, בפריז.

סקרלט ג'והנסון ורומיין

למרות הפרידה הרשמית שמתפרסמת כעת, מקורות דיווחו לאתרים בחו"ל שהם נפרדו כבר בקיץ האחרון. בזמן שהם כן היו מאוהבים, הם הביאו בת קטנה בשם רוז ולא ברור כעת מה תהיה המשמורת עליה. אין זו הפעם הראשונה שג'והנסון, השחקנית הרווחית ביותר בהוליווד לשנת 2016, חווה גירושים. היא הייתה נשואה בעבר לשחקן ריאן ריינולדס והשניים התגרשו כעבור ארבע שנים. כעת ריינולדס מחבק את בלייק לייבלי ההורסת ולזוג יש שתי בנות מתוקות. טוב, אז לא יהיה קאמבק דרמטי במגזר הזה.

סקרלט ג'והנסון

ג'והנסון משוטטת בימים אלה, ברחובות בלי טבעת הנישואין, אבל אם להאמין למקורות, הכתובת הייתה על הקיר מזמן. "צפיתי את זה כבר זמן רב. רומיין וסקרלט מעולם לא נראו לי מתאימים ולא הבנתי את הקשר ביניהם. הם לא במעמד שווה. משהו תמיד לא הסתדר לי עם התמונה הזו". אך למרות שהם לא נראו מתאימם בעיני כמה אנשים, היא עצמה התפייטה על אהובה יפה בעבר.

"הוא האדם החכם ביותר שאני מכירה. נמשכתי אליו בגלל הדרך בה הוא חושב, חוש ההומור האירוני שלו, נקודת המבט שלו על החיים. הוא ניחם אותי וזה היה מספיק. מצאתי ביטחון בזה והוא קיבל אותי. אני מרגישה מוגנת כשאני איתו". טוב, איני דואגת לכוכבת. כעת שבראד פיט פנוי, אולי היא תרגיש מוגנת בין זרועותיו.