סלינה גומז כובשת את פסטיבל קאן 2019

אחרי התמוטטות עצבים שהובילה אותה לאשפוז בצל נישואיו של ג'סטין ביבר להיילי בולדווין, הכוכבת הצעירה והמשפיעה באינסטגרם, חרכה את קאן ונראתה מעלפת

היא ידועה כאחת הכוכבות עם מספר העוקבים הגדול ביותר באינסטגרם וכל פוסט שהיא מעלה לרשת גורף מיליוני לייקים ועשרות אלפי תגובות. לא ממש ברור כיצד טיפסה סלינה גומז (26), בעלת הפרצוף המתוק, למעמד-העל בו היא נמצאת כיום, אבל גם בלי ג'סטין ביבר לצדה היא ממשיכה להיות נערצת על ידי אוהדים נאמנים בכל הגילאים.
תקופה לא פשוטה עברה על גומז, מאז הפרידה מאליל הנוער ביבר, עימו ניהלה יחסים הפכפכים ודרמטיים במיוחד עד שהם הפרידו כוחות. היא אובחנה בזאבת, הספיקה לעבור השתלת כליה ולהוריד הילוך בקריירה ובדיוק כשהתאוששה, הודעת האירוסים הפתאומית של האקס לדוגמנית היילי בולדווין הובילו לקריסתה.
גומז אושפזה לאחר שהתמוטטה נפשית וסבלה מדיכאון ומעריציה המודאגים חיכו בקוצר רוח לשובה. בימים אלו נראה כי היא חזרה לעצמה על השטיח האדום בפסטיבל קאן, לשם הגיעה במסגרת קידום הקומדיה הרומנטית בכיכובה The Dead Don't Die (שביים ג'ים ג'ארמוש).
סלינה גומז צילום  Samir Hussein/WireImage
לצדה של גומז שנראתה בריאה ושמחה, עמדו בגאווה השחקנים טילדה סווינטון, קלואי סביני, ביל מארי שמשחקים גם הם בסרט המדובר.
ברשת לא הפסיקו להחמיא לאיפור של גומז, שהיה אלגנטי ומוקפד וכלל ליפסטיק אדום, צללית בהירה ואייליינר שחור (האיפור נעשה במוצרי מארק ג'ייקובס). שיערה היה משוח לאחור בקלאסה וכל הלוק התאים מאוד לאאוטפיט הלבן והסקסי שלה מבית לואי ויטון. השילוב בין המחוך לחצאית בעלת השסע הנדיב נראה נפלא והחגורה הקולית חיטבה את אזור המותניים. התכשיטים (בולגרי) שידרגו את הלוק והפכו את גומז למסמר הערב. נותר לקוות שהיא תמשיך להיות בריאה, נפשית ופיזית כי באמת שהיא אחת המתוקות בעולם הבידור.
סלינה גומז צילןם  Marc Piasecki/FilmMagic

סלינה גומז צילום Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

סלינה גומז צילום George Pimentel/WireImage

סלינה גומז צילום  Samir Hussein/WireImage