סלין דיון מדברת על חייה החדשים בצל האובדן

הזמרת התגלתה בימים האחרונים כפאשניסטה נועזת ובראיון נדיר היא מדברת על הטוי בוי החדש שלה ("אני עדיין רווקה"), על הסטייל המשודרג ("אני מרגישה שאני בשיאי") ועל עתיד אופטימי בגיל 50

בימים האחרונים סלין דיון לכדה לא מעט תשומת לב סביבה. רבים לא ציפו לראות את הזמרת בת ה-50 מפזרת שיק קולי בשלל אירועי האופנה אותם פקדה בפריז והם בטח לא ציפו לראות אותה מחובקת עם פלייבוי חתיך שצעיר ממנה באי אלו שנים, הרקדן פפה מונוז. דיון, שהתראיינה לאחרונה למגזין הסאן מודה שהיא עדיין מתאבלת על בעלה, רנה אנג'ליל, האיש שטיפח אותה מגיל 12 בתור הסוכן הצמוד ובעיקר, סייע לה להפוך לאימפריה מגה מצליחה. אנג'ליל היה הגבר היחיד שהכירה והוא ואהב אותה ללא תנאים ("הוא הגבר המדהים ביותר בעולם").

לפני כשלוש שנים, נפטר אנג'ליל בהיותו בן 73 והחלל שהותיר מאחוריו השאיר את דיון בכאוס נפשי. מותו של המנטור, המאהב והחבר הכי טוב שלה ערער את עולמה של דיון, שהתכנסה לתוך עצמה ושקעה לדיכאון לזמן ממושך. אך גם דיון גילתה שהחיים חזקים מהכל ולאט לאט היא מצאה את הכוחות לקום ולהמשיך הלאה. כיום דיון רואה את העתיד באור ורוד ובראיון היא חושפת אופטימיות מלבלבלת. כן, 50 זה ה-20 החדש.

סלין דיון צילום  Ethan Miller/Getty Images

לאחר לכתו של בעלה דיון מצאה בתוך עצמה כוחות שלא ידעה שהיו טמונים בה ובשנים האחרונות היא קיבלה החלטות נועזות שבאות לידי ביטוי בעסקים, בבחירת האוטפיטים שלה וגם בחייה האישיים. נראה כי דיון נהנית מכל רגע לצד מונוז, 34, שהוא גם החבר טוב, המאמן אישי והסטייליסט הצמוד. "אם לומר את האמת, אני בתקופה הטובה ביותר של חיי ורוצה להנות מהם ככל הניתן. הכל חדש עבורי ואני מרגישה שקיבלתי הזדמנות שנייה".

סלין ופפה מונוז צילום  Marc Piasecki/Getty Images

בראיון עימה דיון מבהירה שהיא עדיין רווקה ושכיף לה לבלות במחיצתו של מונוז הנאה, הצמוד אליה בשנתיים האחרונות. "התקשורת התייחסה לזה כאילו 'אוי, רנה רק מת והנה היא כבר עם גבר חדש'. כן, יש גבר חדש בחיי אבל לא ה-גבר". מונוז נמצא לידה בכל עת, אפילו בזמן הראיון שקיימה עם הסאן והיא מספרת שכל תשומת הלב המופנית כלפיו לא קלה לו. "הכרנו בריקוד והקשר התפתח", מספרת דיון. "נהיינו חברים טובים והיה לנו גוד טיים". היו פעמים בהן ניגשו אל דיון אנשים ותהו "מי הבחור?" בנימת כעס, כאילו בגדה באנג'ליל אבל היא לא התרגשה מזה. בביטחון מלא היא המשיכה לבלות עם הבסטי שלה, אותו היא מכנה "ג'נטלמן", כזה שיחזיק לה את היד כשצריך ויתן לה כתף.

סלין דיון ופפה צילום Laurent Viteur/WireImage

בניגוד לעבר, כשדיון הייתה מרוסקת, כיום היא מדברת אחרת, עם תקווה ועיניה שהיו בעבר הכבויות מצאו את האור. מבחינתה, אנגליל נמצא שם כל הזמן, בתוכה. "אני רואה אותו מדי יום דרך העיניים של הילדים שלנו. הוא העניק לי כל כך הרבה כוח לאורך השנים וכעת הגיע העת שאפרוש כנפיים ואעוף". ודיון אכן התעופפה לכיוונים חדשים וחשפה בשבוע האופנה בפריז סטייל ססגוני, בועט וטרנדי. מהפך מרענן לעומת הלבוש השמרני שאפיין אותה בעבר. דיון מבהירה שהסגנון החדש שלה, שהפך ויראלי ברשתות החברתיות, נוצר כדי שהיא תרגיש "יותר מושכת, נשית וסקסית", לדבריה. "אני עושה את זה בשבילי". גולשים רבים העירו על הרזון הקיצוני שהציגה בשבועות האחרונים וגם על זה היה לדיון מה לומר. "אם אני אוהבת את זה אני לא רוצה לדבר על זה. אל תטרחו ואל תצלמו. אם אתם אוהבים את זה, תהיו שם ואם לא, אז לא".

נראה כי בגיל 50 דיון פורחת ומוכיחה שהגיל הוא באמת רק מספר. סיפורה האישי והאופטימי נותן כוח לנשים רבות, שמרגישות שהעולם שייך לצעירות ושאחרי אובדן אדם אהוב, אין תקווה והכל שחור. עם טוי בוי לוהט, סטייל משודרג, ילדים בריאים ושמחים, קריירה משגשגת, דיון טורפת את החיים ומשדרת ביטחון עצמי מעורר השראה. יו גו גירל!

סלין דיון בכחול  Marc Piasecki/Getty Images

סלין דיון בבז' צילום  Marc Piasecki/Getty Images

סלין דיון צילום  Marc Piasecki/GC Images)

סלין דיון  Marc Piasecki/GC Images

סלין דיון צילום  Marc Piasecki/Getty Images