סלין דיון בשמלה מהפנטת

בגיל 50 הזמרת הענקית מראה לכולן מהו סטייל כשהיא גנבה את ההצגה בשמלה נהדרת ומנצנצת בעלת שסע עמוק שחשפה רגליים חטובות להפליא

היא זמרת ענקית, בעלת קול עוצמתי ומטלטל ומתברר שגם פאשניסטה לא קטנה. קבלו יפה את סלין דיון האחת והיחידה שהגיעה לשבוע האופנה בפריז ונצפתה בתצוגת האופנה של מעצב העל אלכסנדר ווטייר, כשהיא לבושה באחד מדגמיו. הלוק הנוצץ היה מדהים מכף רגל ועד ראש. השמלה השחורה החמיאה לגזרה הצנומה של דיון והעיצוב שלה היה שיא הגלאם והזכיר ימים טובים מסטודיו 54. מעליה דיון לבשה זרקה על עצמה בשיא הקוליות טרנץ' שחור במראה מקומט שהיינו מאוד שמחות לתלות בארון שלנו.

השוס האמיתי באאוטפיט של דיון היה העגילים המושלמים (אחד קטן וצמוד והשני נשפך) שהפכו לטרנד חזק העונה. ללא ספק, בגיל 50 ולאחר שעברה תקופה קשה מאוד דיון נראית שיא הקלאסה. ככה נראית כוכבת אמיתית, בלי לשוטט חצי עירומה בשביל תשומת לב, כפי שעושות כל הקנדל ג'נריות של העולם. דיון יכולה ללמד את הסלבריטאיות הצעירות מהו סטייל נצחי ואיך עושים את זה נכון. כצפוי, דיון גנבה את ההצגה מכולן והצלמים לא הפסיקו לתעד אותה בהתלהבות, גם כי היא אינה פוקדת אירועים על בסיס קבוע.

האיפור של דיון השלים את הלוק באופן מדויק ודיון הדגישה את עיניה בצללית מעושנת וכחלחלה-אפרפרה כשהאודם והסומק נותרו טבעיים. השיער האסוף הוסיף טאץ' מהודר והרים את פניה של דיון באופן מחמיא. ללא ספק, אחד הלוקים המנצחים שראינו לאחרונה.

סלין דיון צילום Edward Berthelot/Getty Images

סלין דיון צילום Edward Berthelot/Getty Images

סלין דיון צילום Laurent Viteur/WireImage

סלין דיון צילום Edward Berthelot/Getty Images