סינדי קרופורד מציגה: סלפי ללא איפור

דוגמנית הצמרת לשעבר העלתה לאינסטגרם סלפי ללא איפור וגרפה אינספור לייקים ומחמאות ממעריציה כאילו המציאה את החשמל

הרשתות החברתיות מפוצצות בדוגמניות שמציגות מראה נטורל בכל הזדמנות ועדיין, בכל פעם שסלבריטאית-על מצטלמת כך, היא זוכה לסופרלטיבים מכל כיוון כאילו המציאה את החשמל. עד היום ראינו את הסלפיז של מפורסמות כגון שרון סטון וקמרון דיאז ללא איפור וכעת מצטרפת לרשימה הנכבדת דוגמנית הצמרת לשעבר סינדי קרופורד. הטרנד הזה גורם להן להתחבר למעריציהם ולהציג בפניהם"פנים אנושיות" מתחת לכל הגלאם שהן מפזרות על השטיחים האדומים ובמגזינים.

קרופורד צילמה את עצמה, במסגרת חופשת קיץ, על רקע גינה ירוקה כשעיניה עצומות לצד הכיתוב: "Feelin' that summer breeze". התמונה, בה היא נראית בשיא הנינוחות, הפכה ויראלית מהרגע שעלתה לחשבון האינסטגרם שלה והיא קיבלה מחמאות רבות ("מדהימה!", "יופי טבעי"). בניגוד למפורסמות רבות בהוליווד, שקונספט הזיקנה מעורר בהן חרדה, היא לא הרסה את פניה עם ניתוחים ונמנעה מלהפוך לקריקטורה מהלכת.

סינדי קרופורד ללא איפור

בעבר קרופורד, 51, התראיינה למגזין "New Beauty", על הגיל והשלכותיו:

"אני לא צריכה שכולם באינסטגרם יצביעו על כך שאני כבר לא נראית באותו אופן כמו בגיל 20", סיפרה קרופורד. "אני יודעת את זה. לפעמים, כשאת נמצאת בעין הציבורית, זה יכול להיות קשה וזה המקום שאת חייבת לעבוד על עצמך. לא משנה מה אעשה, כבר לא אראה כמו בת עשרים או שלושים. אני רק רוצה להיראות מעולה בגיל 50. אני מתאמנת, אוכלת בריא ומטפלת בעור שלי. יש לחץ בלתי סביר על נשים, שיעשו את מה שלא ניתן לעשות וזה לא להזדקן לעולם. הרעיון אמור להיות, שנשים יראו נפלא בגיל בו הן נמצאות, בלי קשר לבת כמה היא”.

ילדיה של קרופורד, פרסלי וקאיה (כמו שם הכלבה של משפחת נתניהו), צועדים בדרכה ומדגמנים ללא הפסקה. קאיה שדומה לה מאוד כבר הספיקה להצטלם למספר קמפיינים מוצלחים, ביניהם הבושם "דייזי" של מארק ג'ייקבס לצד סופיה מצטנר הישראלית. למרות יופיה של הבת, היא עדיין לא הפכה לטופ מודל כמו אמה, שבימי הזוהר שלה נכללה ברשימת חמשת הדוגמניות המצליחות בעולם.