סורי קרוז היא ההעתק של אמא קייטי

גרושתו של טום קרוז העלתה לאינסטגרם תמונה של בתה, שהופכת להעתק של אימה מיום ליום. החיוך הוא אותו חיוך. נחמד לראות איך הגנים באמת משכפלים את עצמם ובקצב הזה היא תוכל לגלם כפילה שלה בבוא היום

בתם של טום קרוז וקייטי הולמס הופכת דומה לאימא מיום ליום ובקצב הזה היא תוכל לגלם כפילה שלה באיזה סרט. השחקנית העלתה לרשת שתי תמונות, בהן ניתן לראות עד כמה היורשת הקטנה שלה הפכה לשיעתוק הגנטי שלה. בתמונה אחת היא יושבת על הכתפיים של בן משפחה באל.איי ובתצלום אחר, היא הולכת לצדה של אימה של הולמס.

ללא ספק, כברת דרך ארוכה עברה הילדה הזו מאז שהיא נחשפה מול עדשתה של הצלמת אנני ליבוביץ כתינוקת, עד שהיא הפכה לפאשניסטה לילדות בגיל חד ספרתי. לאחרונה, הולמס סיפרה שהיא עשתה הסבה לבימוי. "המקצוע הזה הוא לא יציב", סיפרה על תחום המשחק. "ואתה אף פעם לא יודע איפה תהיה. בכל הנוגע לבימוי, יש לי את ההבנה מתי הפרוייקט מתחיל ומתי באמת נגמר", סיפרה.

"כעת בתי היא האדם הכי יקר לי וחשוב לי לגדל אותה בעולם יציב על מנת לתת לה ילדות תמימה ומוגנת. אני בת מזל שאני יכולה לעשות מה שאני רוצה ואין משהו חשוב יותר מלראות את בתך מצליחה". בקיצר, לא אמרה שום דבר מסעיר וכמובן, אין להולמס ממה להיות מוטרדת מהעתיד. מצבה הכלכלי יציב ומעולה, הודות לעובדה שסורי היא בתו של אחד השחקנים הרווחיים בעולם, כך שנחמד לקרוא את הטקסט הזה על מציאת מקצוע "בטוח" יותר כמו בימוי אבל זה לא שהיא תיזרק לרחוב אם לא תקבל תפקיד על המסך.

אולי יעניין אותך לקרוא:

 האם זו הסיבה שטון קרוז לא רואה את בתו?

ניקול קידמן נזכרת במפגש הראשון עם טום קרוז

הבת של דמי מור כובשת את הרשת

סורי קרוז

קייטי הולמס