סוף עונת האהבה

אהבה שנולדה בריאליטי, מתפקדת בעיקר במסגרת של שלישיה – היא הוא והמצלמה. כשהעונה מסתיימת והמצלמה מסתלקת, מה הסיכוי שזה ייגמר בחתונה? לא הרבה, אם להסתמך על ההיסטוריה העגומה

יש משהו ברומנים שנרקמים מול המצלמה שגורם לנו לרצות שהם יקרו. העין המלווה מקנה לנו, לתחושתנו, מניות שיתוף בסיפור האהבה שנפרש מול עינינו הבולעניות.. זה שלנו, זה קצת-אנחנו, התמכרנו, תנו לנו עוד.

נגיד – עדן ואנדל. השניים האלה הם סיפור סינדרלה דו כיווני. רומן רומנטי עם טוויסט מפתיע וסוף טוב. בדיוק מה שרשם לנו הרופא כשבאנו להתלונן על כאבי החיים. הכי-טלה-נובלה – איך הוא רצה אותה מההתחלה, ואיך היא לא, ואחר כך כן… ומשם זה נהיה דביק ומתוק כמו שרק יורם זק יודע למרוח לנו על הלחם. אפילו את ההדחה הכפולה הם עשו ביחד. כמו שהבת שלי מסכמת "איזה חמודיםםםםם".

מאחל להם לחיות ביחד לנצח, כמובן, לקבל המון קמפיינים, ולמלא את העולם בהמון עדנדלים קטנים. יש מצב שככה בדיוק זה יהיה, ויכול להיות שלא. אם בודקים לאחור את הרומנים המדוברים והמטוקבקים שנולדו בחממות הגידול של הריאליטי, אפשר לומר שרובם התפוגגו אל האין-כלום. מסתבר שרומנים גדולים פורחים בשלישיות , הוא היא והמצלמה, וכשהמצלמה עוברת ללטף אחרים, הזוג המקורי מתקשה לשרוד. שגרה (לא מתוקשרת) הורגת.

עשוי לעניין אותך:

החוק עליו מקפידים יהודה לוי ושלומית מלכה

האבולוציה של הדוגמגישה

בר רפאלי העלתה תמונה שהרגיזה גולשים 

פליטי ריאליטי

זוכרים את הזוג שאתו התחיל הכל? קחי-אותי-שרון ו-לקח-והחזיר- אותה-יואב? אז הם לא זוג, מ-בערך דקה וחצי אחרי שהאורות כובו ואופסנו במחסן הקלישאות של הריאליטי, יחד עם המבטא של גונזלס והדירה המובטחת. גם אנה ותורג'י (הישרדות) וגיא גיאור ודפנה דה גרוט (הרווק) ואור ודור (האח הגדול) ועוד הרבה זוגות שהמהירות בה שכחתי את שמם משתווה רק למהירות בה הם שכחו איש את רעהו אחרי שצעקו את ה'קאט' האחרון.

כשמדובר בסלבס-קאפל תמיד יש צד אחד שמוביל ואחד שמשתדרג בדרוג רשימת הנחשקים של פנאי-פלוס. תשאלו כל אחד מהחברים-לרגע שעברו אצל טיילור סוויפט בשנה האחרונה – היצמדות לבן זוג מפורסם היא הדרך הקצרה ביותר לצילום פפראצי משלך. שלומית מלכה זכתה לנפנף בשקית-על-תקן חצאית וכישורי הנחיה דמיוניים, בזכות היותה זוגתו של יהודה לוי.

יודה ושלומית

נכון, היא דוגמנית מצליחה ויפה כמו השמש, אבל מה שמקנה לה את התהילה האמיתית היא החותמת של "זו שמחממת את המצעים של יודה". אותו סידור רק הפוך יש לנינט ויוסי מזרחי, אגם רודברג וגל אמיתי ז"ל (הזוגיות, לא המשתתפים, חלילה) וכמובן בר רפאלי וההוא-שהוא-לא-אני שנשוי לה.

כששני הצדדים בעסקה מגיעים עירומים מפרסום ונפגשים בעמדה שווה באחת מתכניות הריאליטי, זה כבר סיפור אחר. השאלה הנכונה איננה מי סוחב ומי נסחב, אלא האם הזוגיות כשלעצמה ממנפת. במילים אחרות – האם אתה "שווה" יותר כשאתה אחד משניים. עוד שאלה (מיותרת) היא האם זה מחזיק מעמד? התשובה היא, כמובן,  "ממש לא", ואין צורך לחכות לקולות הימאים.

קסניה

נכון, עומרי וקסניה מהעונה הקודמת של "האח הגדול" מתחזקים זוגיות יציבה ואפילו התארסו, אבל, אפשר להודות, מדובר בשני אנשים כל כך בז' שייתכן מאוד שלא האהבה משאירה אותם יחד אלא השעמום ההדדי. נשארנו עם אליאב ודנית, הזוג שהוכיח לכל הסקפטיים שאפשר ליצור זוגיות למופת מצירוף של מיזוגן צמרת ושק איגרוף.

תזכורת – אליאב אוזן ודנית גרינברג נפגשו על הסט של “האח הגדול”, נצמדו זה לזו, צירפו לסמי-רומן שלהם את נופר כצלע שלישית הורסת-בתים, ועסקו בעיקר בשבירת לבבות, השפלה, והתייחסות דושית במיוחד (הוא), ויבבות בכי מתחת ומעל לשמיכה (היא). הקשר הלא ברור הזה ועם זאת מוכר למדי, פירנס זעם ציבורי גדול בזמן אמת. ואז הם נפרדו (והתראיינו) , וחזרו (והתראיינו), והתחתנו (והתראיינו). עם כל הכבוד שיש לי (ואין לי) לזוג המופלא, אין להכחיש שמדובר, בסופו של דבר, בזוג שניצח את הבית בקזינו. כנגד כל הסיכויים.

עדן באינסטגרם

 ובקשר לזוגות שעדיין משפשפים כפות רגליים בוילה של האח, אניח כאן את ההימור הפרטי שלי – אביחי ומעיין, שני ועומר, אורנה ודן – אני נותן להם, בנדיבות מופרזת, שלושה ימים ב"אזרחות" לפני שיוציאו הודעה חגיגית לגיא פינס שהם נפרדים כידידים.