סודות היופי של כוכבות מעל גיל 40

לא ברור אם שמתן לב אבל כוכבות בהוליווד לא ממש מזדקנות. כלומר, הן גדלות משנה לשנה אך לא תראו את הסימנים. אז איך ג'ניפר לופז ושאר כוכבות הוליווד נראות כל כך צעירות? הנה כמה טיפים

איך כוכבות הוליווד נראות כל כך צעירות? נדמה, שלא משנה כמה שנים חלפו, ג'ניפר לופז, סנדרה בולוק, קמרון דיאז, גווינת' פאלטרו נשארות כבנות עשרים, בכל הנוגע למראה. עור פניהן זוהק, שיערן מטופח ובריא והגוף שלהן בנוי לתלפיות, כאילו לא היו הריונות מעולם. מתברר, שזה דיון נפוץ מאוד בהוליווד, לטענתה של הקוסמטיקאית דנדי אנגלמן. "הלקוחות יגידו, 'אני מתאמנת, אני צמחונית ואני לא שותה אלכוהול. אני שותה הרבה מים אז למה השחקניות הללו נראות טוב יותר ממני?'. אני עונה להן שהסיבה היא שאני מטפלת בהן. מי שנראית כמוהן ואומרת שלא טופלה משקרת'".

אז אולי זה נכון וכל הסטאריות הללו עברו טיפולים אבל איזה סוג? כללי המשחק השתנו ולא כולן עוברות תחת סכין המנתחים אבל אין זה אומר שאינה עושה כמה דברים מאחורי הקלעים. ג'ניפר לופז סיפרה שלא עברה שום ניתוח ואולי היא אומרת את האמת כי ישנם מספיק טיפולים לא פולשניים שהיא יכולה לעשות. כדי "להזדקן" כמו סלבריטאית צריך להתחייב למסע לא קטן של טיפוח וטיפול. "יש לי לקוחה שמוציאה 6000 אלף דולר כל שבוע וזה לא יוצא דופן להוציא בין 25 אלף דולר ל-50 אלף דולר פעם בכמה זמן רק כדי להיראות כמו גרסה מוצלחת של עצמן.

ג'ניפר לופז (צילום: גטי)

בחברה נוצר תהליך שמעודד נשים להיראות סקסיות ובשיא שלהן בשנות הארבעים והחמישים ואפילו השישים, בלי להישפט. לטענת הרולד, קוסמטיקאי מהוליווד, שטיפל בביונסה וסקרלט ג'והנסון, הכוכבות מקפידות על קרם הגנה ו-רטין איי כבר בשנות העשרים שלהן. במילים אחרות, אם תרצי להיראות טוב בשנות הארבעים לחייך, כדאי שתתחילי לטפל בעור הרבה לפני. ישנן נשים שהחלו עוד לפני גיל עשרים לטפל בעורן.

דקוטה פנינג הייתה בת 9 כאשר היא נכנסה לקוסמטיקאית לראשונה. הקוסמטיקאית שלה דואגת לוודא שהלקוחות יבינו את המשמעות של כושר, להימנע מפחמימות, מלח ומוצרי חלב מסוימים. "אחר כך הן מתחילות לטפח בעצמן עם מוצרי עור. הן עושות טיפולי חמצן, הרמות צוואר, עצמות לחיים וגבות, בטיפולים לא פולשניים. ישנן טיפולים מיוחדים עם מחטים. הלקוחות לא מחפשות טיפול חד פעמי והן מפנימות שעליהן לשמור על רוטינה קבועה. העניין יכול להעלות לא מעט.

גווינת פאלטרו צילום getyimages

אחד הטיפולים האהובים על הכוכבות הוא בוטוקס והרבה מהן מזריקות את החומר עוד לפני שהקמטים הופיעו. הן דואגות להזריק בכל הפנים בעדינות כדי שהבעות הפנים לא יעלמו. אם הקמטים עמוקים יותר, ממה שהמטופלות רוצות, אז הן יחדירו לעור מילויים, מתחת לעיניים. כוכבות לא מחכות עד שהקמטים מתחת לעיניים בולטים ממש והרבה מהטיפול הוא מניעתי. הרבה מהכוכבות לא מוותרות על שפתיים מלאות ודוגות למלא אותן על בסיס קבוע. הכוכבות מקפידות על מראה טבעי ככל הניתן ויש לקוסמטיקאיות טכניקות מיוחדות עבור זה. כולן מפחדות להיראות כמו אסון אסתטי-קוסמטי מהלך.

הרבה מהכוכבות שואפות למצק את העור, הן עושות טיפולי לייזר ועוד שיטות שנועדו להחזיר עטרה ליושנה. שיטה אחת המכונה thermage, הנחשבת כתראפיה המבוססת על תדרי רדיו, היא מומלצת על ידי גווינת' פאלטרו. שיטה זו שונרת על עור עבה ויפה. הכוכבות מקפידות על הרבה טיפולי פנים לפני אירועים גדולים. ישנן שיטות מתקדמות מאוד, הנעזרות על ידי אורות "לד" ששונרות על השרירים ומעניקות זוהר מיידי לעור. טיפולי חמצן הן גם מועדפות על הסטאריות. חלקן מקפידות על כמה טיפולים, אחד אחרי השני, בהפרשי זמן קבועים כדי להשיג תוצאות מעולות. הטיפולים כיום הם כמו פילאטיס לעור. הן ממש עוזרות לשמירה על מראה עור בריא ורענן.

מכאן, שאם את שומרת על אורח חיים בריא ואת מקפידה על טיפולים מגיל צעיר ובעדינות, רוב הסיכויים שתיראי כמו ג'ניפר לופז. נכון, יש הרבה משקל לגנטיקה ואולי ישנן עוד סודות שהן לא מגלות אבל ישנם טיפולים שיכולים ממש לעשות הבדל משמעותי באיך שאנחנו נראות. בוטוקס, פילרים, טיפולי לייזר עדינים, טיפולי חמצן – זה שם המשחק כיום בהוליווד. רק למי יש כסף לכל זה.