סבא העניק לנכדתו מתנה נדירה שהפכה ויראלית

לורן בלאנק קיבלה ליום הולדת את המתנה הכי מיוחדת מהסבא האהוב שלה והגולשים לא הפסיקו להתלהב מהמקוריות של האיש הזה, שהצליח לייצר רף גבוה בכל הנוגע למתנות. קבלו יפה את סב השנה

למצוא את מתנת יום ההולדת המושלמת יכולה להיות משימה קשה ומאתגרת בכל גיל. אדם אחד הצליח בימים אלה להפוך לאיש הרגיש והמקורי ביתר שניתן לדמיין, בזכות מתנת יום ההולדת שהעניק לנכדתו האהובה. לורן בלאנק צייצה בטוויטר את שלושת הספרים שסבא רון פטרילו הביא לה לכבוד יום הולדתה ה-16. הספרים לא נכתבו על ידי סופר מפורסם אלא על ידו.

הסבא תיעד את המסעות המשותפים של השניים, מכל הפעמים שהם בילו ביחד והיא גדלה לנגד עיניו. התוצאה היא סדרת הרפתקאות מרגשת ומושקעת. בלאנק, מטקסס, הייתה בהלם מוחלט כאשר הסב האהוב מסר לה את המתנה הייחודית. "אף אחד לא ידע שהוא כתב ספרים במהלך כל השנים הללו", היא סיפרה להפינגטון פוסט. "הוא שמר את זה בסוד ואפילו אמא שלי לא ידעה".

סבא ונכדתו

אולי יעניין אתכן לקרוא:

הסיפור מאחורי התמונה הזו יטלטל אתכן

הצצה אל הנכדה של אלביס פרסלי

הספר הראשון שכתב הסבא נכתב ב-2003 ובו הוא ציין: "רק התחלתי את זה כדי שיום אחד תוכלי לקרוא את הספר להנאתך. זה הולך להיות תיעוד יומיומי שלי ושלך". בהתחלה בלאנק לא בכתה אבל אחר כך היא הוצפה רגשית וקלטה כמה הסבא השקיע עבורה. "סבא שלי הוא אחד האנשים המשפיעים בחיי". הצעירה נדהמה מכמות התגובות שקיבלה מגולשים, שהתאהבו בסבא שלה והציפו אותה בתגובות מרגשות. "הייתי בהלם מאיך שאנשים התחברו לסיפור".

הציוץ של בלאנק זכה ליותר מ-590 אלף לייקים. במובנים רבים, הוא זכה גם והפך לסב השנה.

ציוץ סבא ונכדה