נרי אוקסמן התחתנה ומצפה לילד

מי שנחשבה לרגע לזוגתו של בראד פיט, הפרופ' הישראלית לשעבר נרי אוקסמן, התחתנה עם המיליארדר ביל אקמן והשניים מצפים לבייבי ראשון יחד

אחת הנשים החכמות והיפות שיצאו מישראל, פרופ' נרי אוקסמן, נישאה בשקט בשקט עם מיליארדר בשם ביל אקמן ומצפה לבייבי ראשון. לאקמן, (52) מנהל קרנות גידור ופילנתרופ נדיב, יש כבר שלושה ילדים מנישואיו הקודמים לקארן אן הרשקוביץ. בעבר שמה של אוקסמן (42) נקשר לכוכב הקולנוע בראד פיט וכל העולם נסחף אחרי "הרומן" בהתלהבות אבל מתברר שמה שהיה או לא היה שם נגמר ואוקסמן מצאה לה אהבה בדמותו של אקמן, גבר הורס לכל הדעות שבינינו, שלוקח לטעמנו את פיט בסיבוב.

בזמן שבכל העולם מתפרסמות ידיעות על החיבור המפתיע בין פיט לשרליז ת'רון, הזוג אוקסמן-אקמן בישרו את החדשות המרגשות שלהם ל"ניו יורק טיימס". לפי הפרסומים השניים החליפו נדרים ממש יום לפני, בבית הכנסת המרכזי בניו יורק. אכן, לא בזבזו זמן שני אלה. בעבר דווח כי אוקסמן העבירה סופ"ש לוהט עם בן זוגה בפריז, שם אקמן השתתף בטורניר טניס, ומקור באירוע סיפר לעיתונאים: "ביל זכה בתחרות והוא זכה בבחורה. בראד יצטרך לשפר את משחק הטניס שלו וגם את התארים האקדמיים שלו, אם הוא רוצה אישה כל כך מרשימה ואינטלקטואלית".

נרי אוקסמן צילום Jacopo Raule/Getty Images for Lexus

ב"אפוק טיימס" תיארו את אוקסמן כתופעה נדירה בעולם המחקר האדריכלי. "מהמעבדה שלה ב-MIT (קיימבריג׳, מסצ׳וסטס), היא עוקבת אחרי אדריכלים מבריקים, כמו עכבישים, טרמיטים, דבורים ונמלים, וגם אחר חומרים כמו עלים ואצטרובלים, ומנסה ליישם את העקרונות שלהם בעיצוב, באופנה ובאדריכלות. כך למשל היא הצליחה ליצור אובייקטים שהיא שולטת בהרכבם ובתכונותיהם בעזרת תוכנות מחשב ומתאימה את המבנה שלהם לגופו של המשתמש. כמו ספת שזלונג שמתאימה את עצמה במדויק לגופו של היושב; כפפה שמקלה על כאבי תסמונת שורש מנהרת כף היד, או מחוך-שריון דקורטיבי קשיח וגמיש, שמציע הגנה לצד מרחב תנועה".

ביל אקמן צילום Bryan Bedder/Getty Images for The New York Times